,

Harry Styles ma romans z Emily Ratajkowski? Całowali się i tańczyli w tłumie ludzi

27.03.2023 11:14

Harry Styles spotkał się z Emily Ratajkowski. Sieć obiegły nagrania, na których widać, jak para celebrytów tańczy, a później namiętnie się całuje. Gwiazdy wybrały się na wspólną wycieczkę do Tokio i nie robiły sobie nic z otaczających ich ludzi. Coś jest na rzeczy?

Harry Styles ma romans z Emily Ratajkowski? Para nie szczędziła sobie czułości.
fot. Rex Features/East News i Christopher Peterson/SplashNews.com

Harrego Styles’a i Emily Ratajkowski na pewno łączy jedno – oboje mają ma sobą trudne przejścia związkowe. Wokalista znany z zespołu One Direction rozstał się w listopadzie ubiegłego roku z Olivią Wilde, z którą spotykał się przez dwa lata. Emily z kolei rozwiodła się z ojcem swojego dziecka, który miał ją wielokrotnie zdradzać.

Zobacz też: Emily Ratajkowski ma nowego chłopaka. Potwierdzili związek nagim zdjęciem [FOTO]

Harry Styles i Emily Ratajkowski są razem?

W minimy weekend media obiegło nagranie, na którym widać Emily Ratajkowski bawiącą się z Harrym Stylesem. Wiele wskazuje na to, że nie było to zwykłe przyjacielskie spotkanie, a zaplanowana wcześniej wspólna podróż, bowiem para bawiła się nocą na ulicach Tokio.

Celebryci byli zapatrzeni w siebie i nie przejmowali się ani deszczem, ani otaczającymi ich ludźmi. Muzyk tańczył z modelką na ulicy, a później obejmował ją namiętnie całując. Kilka osób rozpoznało gwiazdy i postanowiło uwiecznić ich spotkanie. Nikogo chyba nie zdziwi, że nagrania te błyskawicznie obiegły sieć.

Harry Styles – z kim się spotyka?

Sami zainteresowani nie odnieśli się do tych rewelacji. Nie jest tajemnicą, że oboje dość dynamicznie zmieniają swoich partnerów. Emily Ratajkowski w ubiegłym roku po czterech latach małżeństwa z Sebastianem Bear-McClard'em rozwiodła się. Gwiazda miała być wielokrotnie zdradzana, co bardzo złamało jej serce.

Zobacz też: Emily Ratajkowski i Pete Davidson rozstali się! Szybko poszło?

Na szczęście na brak powodzenia u mężczyzn nie może narzekać. W ostatnich miesiącach miała widywać się z Bradem Pittem czy z Petem Davidsonem. Z kolei walentynki miała spędzić z komikiem Erickiem André.

Harry po rozstaniu z Olivią Wilde również nie próżnuje. Od listopada ubiegłego roku był łączony nie tylko z celebrytkami (Kendall Jenner czy Ellis Calcutt), ale i z osobami spoza show-biznesu. Jeszcze w lutym tego roku „The Mirror” informował o tym, że artysta spotyka się z osobą spoza branży. Po trudnych przejściach w medialnym związku, chciał, by jego życie romantyczne nie było publiczne.

loader
Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl

Logo radiozet Dzieje się