,

Księżna Charlene rozwodzi się z mężem? Rzecznik Pałacu zabrał głos

24.03.2023 21:10

Szykuje się rozwód w rodzinie królewskiej? Księżna Monako została przyłapana bez obrączki. Francuska prasa poinformowała z kolei, że książę Albert i Charlene są w separacji. Pałac skomentował te doniesienia.

księżna Charlene książę Albert
fot. DANIEL COLE/AFP/East News

W zagranicznych mediach już od kilku lat pojawiają się doniesienia na temat kryzysu w małżeństwie księżnej Charlene i księcia Alberta. Podczas swojego ślubu kobieta została nawet nazwana „najsmutniejszą księżniczką świata”. Plotki przybrały na sile, gdy księżna przebywała poza Monako w celu podreperowania swojego stanu zdrowia.

Niejednokrotnie donoszono też o ucieczkach księżnej z pałacu. Miała również nie wytrzymywać licznych romansów męża, a tabloidy rozpisywały się o nieślubnych dzieciach księcia. Małżeństwo w pewnym momencie samo zabrało głos i dementowało powyższe plotki. Jednak o parze znów jest głośno.

Zobacz także: Kłótnia Kate i Williama. Ujawniono przyczynę awantury royalsów. "To dla niego za dużo"

Księżna Monako rozwodzi się z mężem? Pałac zabrał głos

Francuski magazyn „Royaute” donosi, że księżna Monako i książę Albert są w trakcie separacji. Decyzja o rozstaniu miała zostać podjęta wspólnie – mają za sobą 12-letni staż jako małżeństwo. Głos w tej sprawie zabrało biuro prasowe pałacu w Monako.

- Chciałbym formalnie zaprzeczyć złośliwym plotkom rozpowszechnianym przez francuski magazyn „Royaute”. Proszę zignorować ten artykuł, który jest całkowicie bezpodstawny – przekazał rzecznik Pałacu.

Zaprzeczenia zaprzeczeniami, ale dziennikarze tabloidów wiedzą swoje. Księżna Charlene kilka dni temu została przyłapana w Mediolanie. Na zdjęciach wykonanych przez paparazzich można dostrzec brak obrączki na jej palcu. Jednak fani rodziny królewskiej zwracają uwagę, że już nie raz pokazywała się bez tego typu biżuterii.

Nieobecność księżnej już nie raz niepokoiła poddanych

Ogromny niepokój wśród poddanych wywołało zniknięcie księżnej Charlene. Wiosną 2021 roku podczas podróży do RPA zachorowała. Przez 10 miesięcy była leczona z powodu ostrej infekcji górnych dróg oddechowych. Bardzo tęskniła za dziećmi, co pokazywała na swoim Instagramie – nie brakowało jednak rozmów wideo.

Potem gdy wróciła do Monako, niewiele nacieszyła się rodzinnym życiem. Konieczna była rehabilitacja w Szwajcarii. Gdy wydawało się, że już jest po wszystkim, to w wiosną 2022 roku dopadł ją koronawirus. Dopiero w maju zeszłego roku pokazała się publicznie.

Do akcji wkroczyli eksperci od mowy ciała. Pisano, że księżna pokazuje wymuszony uśmiech i swoim zachowaniem izoluje się od męża. Nie spoglądała na księcia Alberta, nie machała też do tłumu. Wolała zająć się córką, którą cały czas przytulała.

loader
Skandale gwiazd
11 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS

Logo radiozet Dzieje się