Obserwuj w Google News

Harry nie jest synem króla Karola? Zdjęcie może skrywać odpowiedź

2 min. czytania
22.03.2023 14:45
Zareaguj Reakcja

Czy to możliwe, że król Karol nie jest ojcem księcia Harry'ego? W sieci od dawna huczy od plotek. Odpowiedzią na pytanie, które od dawna spędza sen z powiek osobom śledzącym poczynania royalsów, może być fotografia sprzed wielu lat. Znalezisko rzuca nowe światło na sensacyjne doniesienia o potencjalnej zdradzie księznej Diany.

Harry nie jest synem króla Karola?
fot. Shutterstock/Simon Ward Photography, Shutterstock/Shaun Jeffers

Członkowie rodziny królewskiej nigdy nie mogli w pełni cieszyć się prywatnością. Ale to nie znaczy, że nie udało im się zachować przed światem kilku faktów. Najlepszym świadectwem tego są sensacyjne doniesienia dotyczące pałacowego życia, których autorami najczęściej są Meghan Markle i książę Harry.

Istnieje także wiele niepotwierdzonych informacji, które mają ujawniać pikantne sekrety royalsów. Od dawna krążą po świecie legendy o zdradzie księżnej Diany, która miała zakończyć się ciążą. W końcu znaleziono coś, co może pomóc w ujawnieniu prawdy na temat tego, czyim potomkiem jest Harry.

Zobacz także: Dzieci księcia Harry'ego i Meghan Markle nie są mile widziane na koronacji. To kolejna afera

Książę Harry nie jest synem króla Karola III?

Chcąc udowodnić, że ojcem Harry'ego nie jest król Karol III, internauci zwracali uwagę na brak podobieństwa pomiędzy nimi. Od dawna sugeruje się, że rudowłosy książę jest potomkiem Jamesa Hewitta, z którym Diana miała romans. Niektórzy idą o krok dalej, sugerując, że księżna dopuściła się zdrady z innym mężczyzną, który spłodził jej dziecko.

Książę Harry przez sporą część swojego życia spotykał się z krzywymi spojrzeniami i musiał znosić złośliwości tych, którzy twierdzili, że pochodzi z nieprawego łoża. Być może teraz się to zmieni. W sieci pojawiło się zdjęcie, które może rozwiać wszystkie wątpliwości.

Redakcja poleca

Kto jest ojcem księcia Harry'ego? Zdjęcie rozwiewa wątpliwości

Na facebookowym profilu króla Karola III pojawiła się fotografia, która może przekonać niedowiarków. Zdjęcie przedstawia monarchę z czasów młodości. Zdaniem internautów chłopiec na zdjęciu do złudzenia przypomina Harry'ego.

Na początku myślałem, że to książę Harry - napisał zdziwiony internauta.

Widzicie podobieństwo?

Redakcja poleca

Źródła: RadioZET.pl/Facebook: @HisMajestyTheKing.CharlesIII