Obserwuj w Google News

Książę Harry perfidnie wszystkich okłamał? Brytyjskie media są wściekłe

2 min. czytania
31.08.2023 13:31
Zareaguj Reakcja

Książę Harry znów pod ostrzałem brytyjskich mediów. Czarnej owcy rodziny królewskiej zarzuca się obsesyjne kłamanie. Wszystko przez najnowszy dokument Netflixa pt. „Niezwyciężone serca”. Harry kilkukrotnie, delikatnie mówiąc, minął się z prawdą.

Książę Harry okłamał widzów Netflixa?
fot. HENRY NICHOLLS/AFP/East News

Książę Harry znów raczy swoim wizerunkiem widzów Netflixa. W ramach kontraktu z gigantem na platformie pojawił się dokument „Niezwyciężone serca”. Chociaż materiał miał być poświęcony głównie grom komputerowym, to osoby siedzące po uszy w temacie brytyjskiej rodziny królewskiej doszukały się poważnych kłamstw z ust Harry’ego. Książę powiedział zdecydowanie zbyt dużo. Mocno minął się z prawdą, gdy wyjawił, że nie otrzymał żadnego wsparcia po śmierci księżnej Diany.

Zobacz także:  Meghan Markle planuje wejść w biznes z „mafią”? Urabia ich od dawna

Książę Harry kłamie w nowym dokumencie Netflixa?

- Nie było tej struktury wsparcia, sieci, albo eksperta, który pomógłby stwierdzić, co tak naprawdę ze mną się dzieje – żalił się Harry w dokumencie. Szkoda tylko, że 5 lat temu książę w rozmowie dla „The Telegraph” chwalił księcia Williama i dziękował za okazane wsparcie. Brat miał również polecić mu skorzystanie z pomocy specjalistów.

- Mój brat… Co ja bym bez niego zrobił. Był dla mnie ogromnym wsparciem. To on mi powiedział, że coś dzieje się nie tak, jak powinno, że to nie jest normalne, że muszę z kimś o tym porozmawiać — mówił wówczas Harry. Zresztą miał też do dyspozycji pomoc prywatnych sekretarzy, o czym pisał w autobiografii. Czy już do końca się pogubił? Brytyjskie media punktują też inne kłamstwa Harry'ego.

Redakcja poleca

Książę odpłynął też, gdy rozprawiał na temat misji w Afganistanie. Miał za złe brytyjskiej prasie, że przed piętnastoma laty dziennikarze nie interesowali się tematem rannych żołnierzy. To nieprawda, ponieważ o stratach i ofiarach w armii mówiło się aż nadto. Poza tym pojawiało się wiele relacji od dziennikarzy, którzy prosto z Afganistanu opowiadali o sytuacji na froncie.

Harry nie odpuszczał w atakowaniu mediów. Uderzył w brytyjskich dziennikarzy i przypomniał, że to oni ujawnili, że wybiera się na misję w Afganistanie. Problem w tym, że zrobiły to amerykańskie media, a te krajowe konsekwentnie milczały, nie chcąc narażać księcia na niebezpieczeństwo.

Nie przegap
Rodzina królewska
9 Zobacz galerię
fot. REX FEATURESEAST NEWS