Obserwuj w Google News

Klaudia El Dursi zostanie zwolniona z TVN? „Jest zaniepokojona”

2 min. czytania
28.02.2023 12:55
Zareaguj Reakcja

Klaudia El Dursi zostanie zwolniona z TVN? Prowadząca program „Hotel Paradise” może czuć się poważnie zagrożona przez Edytę Zając, która została gospodynią innego, nowego formatu randkowego. Co czeka Klaudię El Dursi?

Klaudia El Dursi
fot. Pawel Wodzynski/East News

Klaudia El Dursi ma mocną pozycję w TVN – czy raczej „miała”? W telewizji trwa sezon na randkowe tasiemce: „Hotel Paradise”, „Love Never Lies” i „Love Island” przyciągały masę widzów. Gdy TVN7 wprowadził do oferty „True Love” z prowadzącą, Edytą Zając, wiele osób zaczęło zastanawiać się nad przyszłością „Hotelu Paradise” i Klaudii El Dursi. Format ma wrócić na antenę dopiero jesienią, a panie raczej nie pałają do siebie sympatią.

Zobacz także:  Syn El Dursi miał wypadek. Znalazła winnych?

Klaudia El Dursi na zagrożonej pozycji w TVN?

Edyta Zając - jako prowadząca program „True Love”, bazujący na randkach i wykrywaczu kłamstw – miała spodobać się producentom. Jeśli widownia podzieli zachwyt ekipy, a wyniki będą nie najgorsze, być może pojawi się kolejna edycja.

- Edyta Zając sprawiła, że Klaudia El Dursi jest lekko zaniepokojona i poczuła na plecach oddech konkurencji. Modelka, która właśnie zakończyła zdjęcia na planie „True Love” złapała świetny kontakt z ekipą i zrobiła dobre wrażenie na producentach – powiedział informator „Pudelka”.

Redakcja poleca

Nie da się ukryć, że Edyta Zając to dla Klaudii El Dursi potężna konkurencja w kategorii programów randkowych. Komentator „Pudelka” podaje, że dwa podobne formaty mogą się nie utrzymać.

- El Dursi zdała sobie sprawę, że dwa podobne show na antenie mogą się nie utrzymać i jest zmotywowana do pracy bardziej, niż kiedykolwiek. Na planie nie jest tajemnicą, że Edyta i Klaudia za sobą nie przepadają  - cytuje „Pudelek”.

RadioZET.pl/Pudelek.pl

Skandale gwiazd
11 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS