Obserwuj w Google News

Edyta Zając o kłamstwach w związku. Nawiązała do Rzeźniczaka?

2 min. czytania
22.02.2023 22:56
Zareaguj Reakcja

Edyta Zając poprowadzi nowy program "True Love", który będzie emitowany na antenie TVN7. W ostatnim wywiadzie modelka opowiedziała o swoim stosunku do szczerości w związku. Wbiła szpilę Jakubowi Rzeźniczakowi?

Edyta Zając i Jakub Rzeźniczak
fot. Screen Instagram/edyta_zajac/jakubrzezniczak25

Edyta Zając rozpoznawalność zyskała jako finalistka konkursu Miss Polonia 2014. Zainteresowanie mediów wzbudził jej ślub z ówczesnym piłkarzem Legii WarszawaJakubem Rzeźniczakiem, który reprezentuje obecnie Wisłę Płock. Celebrytka ma na swoim koncie m.in. wygraną  w 11. edycji programu "Taniec z gwiazdami", gdzie tańczyła w duecie z Michałem Bartkiewiczem.

Zobacz także:  Edyta Zając nie do poznania. Wygląda jak Angelina Jolie? "Obłędnie" [FOTO]

Edyta Zając rozstała się z Rzeźniczakiem. Długo milczała  

Małżeństwo Edyty Zając i Jakuba Rzeźniczaka zakończyło się po 3 latach po tym, jak światło dzienne ujrzała informacja o nieślubnym dziecku kochliwego piłkarza. Celebrytka długo nie chciała publicznie wypowiadać się na temat rozstania.

W pewnym momencie moimi prywatnymi sprawami żyła opinia publiczna. Konsekwentnie odmawiałam wtedy wywiadów, nie chciałam zabierać głosu. Uważam, że prywatne problemy powinno załatwiać się między sobą, chociażby z szacunku do innych. Nie chciałam, żeby obce osoby czytały o tym, co się u mnie dzieje

 – wyznała w rozmowie z „Plejadą”.

Po tym, jak w mediach zrobiło się głośno o kolejnym rozstaniu Rzeźniczaka, modelka postanowiła zabrać głos.

W związku z tym, że sytuacja wyglądała tak, a nie inaczej, poniekąd zostałam wywołana do tablicy. Zarówno ja, jak i mój były mąż występowaliśmy wcześniej w mediach, więc musieliśmy się liczyć z tym, że dziennikarze zainteresują się naszym życiem. W pewnym momencie stwierdziłam, że nie chcę udawać, że nic się nie dzieje. Postanowiłam, że udzielę jednego wywiadu, w którym w kulturalny sposób, bez wchodzenia w szczegóły, powiem, że moje małżeństwo się zakończyło

 – wyjaśniła i dodała, że w trudnych chwilach mogła liczyć na wsparcie swojego menadżera.

Redakcja poleca

Edyta Zając o kłamstwach w związku. „Z własnego doświadczenia wiem”

Obecnie Edyta Zając jest w szczęśliwym związku z aktorem Michałem Mikołajczakiem. Zakochani skrupulatnie strzegą swojej prywatności i nie dzieli się z opinią publiczną kulisami relacji.

Modelka wkrótce pokaże się w nowej odsłonie – już 27 lutego 2023 roku na antenie TVN7 pojawi się pierwszy odcinek nowego reality-show "True Love", w którym zobaczymy Zając w roli prowadzącej. W programie zmierzy się 5 par, których szczerość oceniać będzie profesjonalny wykrywacz kłamstw.

W ostatnim wywiadzie celebrytka opowiedziała o swoim stosunku do nieszczerości w związku.

Dla jednej "małe kłamstewko" zostanie małym kłamstewkiem, a dla innej osoby może się okazać bardzo raniące. Ja brzydzę się kłamstwem i z własnego doświadczenia wiem, że kłamstwo zawsze wyjdzie na jaw

 – zaznaczyła w wywiadzie dla „Plejady”.

Uważam, że lepsza gorsza prawda niż każde kłamstwo na świecie

 – podsumowała była żona Jakuba Rzeźniczaka.

Wbiła szpilę byłemu?

RadioZet.pl/"Plejada"

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl