Obserwuj w Google News

Klaudia El Dursi boi się Edyty Zając? Odpowiedziała na plotki

2 min. czytania
28.02.2023 18:10
Zareaguj Reakcja

W sieci pojawiły się doniesienia o konflikcie Klaudii El Dursi z Edytą Zając. Celebrytki prowadzą konkurencyjne programy randkowe i mają za sobą nie przepadać. Jak informował jeden z portali plotkarskich, prowadząca „Hotel Paradise” obawia się „rywalki”. Co na to sama zainteresowana?

Edyta Zając i Klaudia El Dursi
fot. Pawel Wodzynski/MATEUSZ GROCHOCKI/Dzien Dobry TVN/East News

Klaudia El Dursi od 2020 prowadzi popularny randkowy program „Hotel Paradise” emitowany na antenie TVN7. Za nami już 6 sezonów reality-show, a jesienią wystartuje kolejna edycja. W mediach pojawiły się plotki o rzekomych problemach prowadzącej, która podobno ma powody, by obawiać się Edyty Zając. Modelka od 27 lutego jest gospodynią nowego formatu stacji –  „True Love”.

Zobacz także:  Klaudia El Dursi świętuje urodziny syna. Młoda mama dziękuje czternastolatkowi

„Hotel Paradise” ma groźną konkurencję. „True Love” nowym hitem TVN7?

Po tym, jak pojawiły się pierwsze informacje o nowym programie randkowym TVN7, fani Klaudii El Dursi mieli powody do niepokoju.

TVN zdejmuje na jakiś czas z anteny „Hotel Paradise”, a prowadzącą nowy randkowy program TVN7 będzie Edyta Zając

 — podał portal „Jastrząb Post” powołując się na tajemniczego informatora.

Na szczęście newsy okazały się niezgodne z rzeczywistością, co potwierdziła w jednym z wywiadów sama gospodyni miłosnego formatu.

"Hotel Paradise" będzie i nadal będę go prowadziła

– sprostowała gospodyni w rozmowie z „Plotkiem”.

Dobra wiadomość nie zakończyła jednak spekulacji na temat poważnej konkurencji, jaką ma stanowić dla programu show z Zając w roli gospodyni.

Redakcja poleca

Klaudia El Dursi odpowiada na plotki dotyczące jej konfliktu z Edytą Zając

W „True Love” widzowie będą mieli okazję obserwować zmagania 5 par, których szczerość będzie weryfikowana przez profesjonalny wykrywacz kłamstw.

Dla jednej "małe kłamstewko" zostanie małym kłamstewkiem, a dla innej osoby może się okazać bardzo raniące. Ja brzydzę się kłamstwem i z własnego doświadczenia wiem, że kłamstwo zawsze wyjdzie na jaw

– mówiła w rozmowie z „Plejadą” była żona Jakuba Rzeźniczaka.

Edyta Zając doskonale radzi sobie w nowej roli, a w mediach pojawiły się kolejne plotki o stosunkach modelki z Klaudią El Dursi. Jak donosił „Pudelek”, nowe randkowe show jest poważną konkurencją dla „Hotelu Paradise”, a prowadzące programy panie mają nie pałać do siebie sympatią.

Doniesienia o rzekomym konflikcie postanowiła skomentować El Dursi.

Artykułu, o którym mówicie, nie widziałam, ale niestety, jak zwykle ma niewiele wspólnego z prawdą (...) Edytę lubię, ponadto uważam, że jest jedną z piękniejszych Polek. Show jeszcze nie widziałam, ale po powrocie do Polski na pewno nadrobię

 – powiedziała gwiazda w wywiadzie dla „Plotka”.

Na pytanie, czy faktycznie boi się konkurencji odpowiedziała krótko –  „Czy się obawiam? Absolutnie nie”.

Wygląda na to, że fani programu „Hotel Paradise” mogą spać spokojnie – panie najwyraźniej nie planują wielkiej wojny o oglądalność.

A Wam które show TVN7 bardziej przypadło do gustu?