Obserwuj w Google News

„True Love”: kolejne randkowe show z wykrywaczem kłamstw. TVN7 zaprezentowało kolejnego uczestnika

2 min. czytania
14.02.2023 20:37
Zareaguj Reakcja

„True Love” to nowy program randkowy od stacji TVN7. Format wykorzysta popularną w ostatnim czasie metodę wykrywacza kłamstw, by lepiej poznać uczestników show. Właśnie poznaliśmy jednego z nich. Wiemy, kim jest Marcin Leszczyński.

„True Love”: kolejne randkowe show z wykrywaczem kłamstw. TVN7 zaprezentowało kolejnego uczestnika
fot. materiały prasowe TVN

„True Love” to nowy program randkowy, który już wkrótce pojawi się na antenie stacji TVN7. Prowadzącą show, które odbywa się w ekskluzywnej willi na Karaibach, została Edyta Zając. Polska modelka i była żona Jakuba Rzeźniczaka wprowadzi dziesięcioro uczestników programu w świat pełnej szczerości i bez kłamstw. Uczestnicy programu „True Love”, podobnie jak bohaterowie „Love Never Lies Polska”, będą bowiem poddawani testom z udziałem wykrywacza kłamstw w trakcie emisji show.

Redakcja poleca

„True Love” – na czym polega nowy program TVN7?

„True Love” to program, w którym dziesięcioro singli wspólnie zamieszkuje luksusowy apartament na Karaibach. Poszukując w programie miłości, będą musieli zmierzyć się z pytaniami i wyzwaniami, które będą wymagały od nich absolutnej szczerości. Nietypowe wyznania i najbardziej prawdziwe odpowiedzi będą bowiem punktowane. Na czym jednak polega idea programu? Na stronie Plotek.pl czytamy:

O przebiegu najnowszego programu „True Love” będą decydowały regularnie testy robione za pomocą wykrywacza kłamstw. Nie bez znaczenia będą również głosy widzów. Wygląda na to, że przed uczestnikami nie lada wyzwanie.

„True Love”: poznajcie Marcina, półzawodowego piłkarza

W ramach promocji tytułu stacja TVN7 prezentuje ostatnio sylwetki poszczególnych uczestników programu. Dziś przyszedł czas na Marcina Leszczyńskiego, singla spod Zabrza.

Marcin ukończył szkołę wojskową, ale doświadczenia ze szkoły sprawiły, że całkowicie zraził się do tego zawodu. Teraz jest półzawodowym piłkarzem, który próbuje rozwinąć swoją pasję w dobrze płatną pracę. Jak czytamy w opisie, stworzonym przez dziennikarkę, Magdalenę Mućkę:

– Marcin ma wyraziste poglądy. W życiu kieruje się ściśle określonymi zasadami. Jest troskliwy i lojalny. Uważa, że najważniejsza jest rodzina. Oprócz tego lubi imprezować i posiada przywódcze umiejętności. Jest kapitanem drużyny piłkarskiej.

W dalszej części artykułu możemy dowiedzieć się, że dwudziestoośmioletni mężczyzna był dotychczas tylko w jednym związku, który zakończył się niemałym zawodem. Od tamtej pory Marcin niezobowiązująco randkuje. Chciałby jednak się ustatkować. Liczy, że w programie uda mu się znaleźć odpowiednią kandydatkę na żonę. Kobieta musi być niezależna i rozwijać się zawodowo. Uczestnik wyraźnie podkreśla także, że najbardziej liczy się dla niego wnętrze, charakter i serce, a nie wygląd partnerki. Czy w programie uda mu się znaleźć „materiał na żonę”?

„True Love” – kiedy oglądać program randkowy TVN7?

Nowy program randkowy stacji TVN7 wystartuje już 27 lutego. Emisja nowych odcinków odbywać się będzie od poniedziałku do piątku o godzinie 20.00.

Czytaj także:  Anna Mucha na popijawie z Barbarą Kurdej-Szatan. "Wódę zagryzają kiełbachą"

RadioZET.pl/Plotek.pl/Instagram

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl