Obserwuj w Google News

"Hotel Paradise": Chris Ducci został ojcem. Jak nazwał dziecko?

1 min. czytania
02.12.2022 15:20
Zareaguj Reakcja

Chris Ducci i jego partnerka, Monika Czajkowska, zostali rodzicami po raz drugi. Niedawno powitali na świecie córeczkę. "Nie było tak łatwo" - relacjonował Chris

"Hotel Paradise": Chris Ducci został ojcem. Jak nazwał dziecko?
fot. screen: instagram.com/chris.ducci

Chris Ducci był niekwestionowanym gwiazdorem pierwszej edycji programu "Hotel Paradise". Razem ze swoją wybranką, Mariettą, dotarł do finału, zgarniając główną nagrodę. Uczucie pomiędzy nimi szybko się wypaliło. Dziś marietta jest już mężatką. Stanęła na ślubnym kobiercu z Patrykiem Świdowskim.

Zobacz także: Hotel Paradise 4: skandal w finale. Widzowie wściekli na Sarę. "Chytra baba z Radomia"

Chris Ducci z "Hotelu Paradise" znowu został tatą

Po rozstaniu Ducci również nie tracił czasu. Po bolesnym rozstaniu z uczestniczką show TVN znalazł pocieszenie u boku Moniki Czajkowskiej. Ich związek okazał się trwały, a przypieczętowały go narodziny ich pierwszego dziecka — Blanki. Teraz, półtora roku później, zakochani przywitali na świecie kolejną pociechę.

Nie mieliśmy okazji, aby was poinformować, więc zrobimy to teraz. Już niedługo Pola będzie z nami. Czekamy na ciebie — poinformował Ducci.

W sekcji komentarzy pojawiło się mnóstwo ciepłych słów. Internauci gratulowali parze i życzyli jej dużo spokoju.

Gratulacje; Szczęśliwego rozwiązania; Cudownie, druga córeczka — czytamy w komentarzach.

Kilka godzin później mała Pola przyszła na świat. Wygląda na to, że Chris Ducci i Monika Czajkowska będą świętować Boże Narodzenie w powiększonym składzie.

Źródła: RadioZET.pl/Plotek.pl