,

"Hotel Paradise" jednak zostaje w ramówce? Klaudia El Dursi odpowiada

09.01.2023 11:59

Niedawno w mediach pojawiły się doniesienia o planowanym zawieszeniu emisji programu "Hotel Paradise". W następstwie Klaudia El Dursi miała pożegnać się z pracą. Ile w tym prawdy? Słowa El Dursi nie pozostawiają wątpliwości.

"Hotel Paradise" jednak zostaje w ramówce? Klaudia El Dursi odpowiada
fot. Jan Bielecki/East News

Klaudia El Dursi jest związana z programem "Hotel Paradise" od 2020 roku. W ciągu dwóch lat modelka stała się prawdziwą gwiazdą, a prowadzone przez nią show podbiło serca widzów. Plotka o planowanym zawieszeniu emisji "Hotelu Paradise" z pewnością ich nie ucieszyła.

TVN zdejmuje na jakiś czas z anteny „Hotel Paradise”, a prowadzącą nowy randkowy program TVN7 będzie Edyta Zając — podawał informator Jastrząb Post.

Klaudia El Dursi zostaje w TVN. Co dalej z programem "Hotel Paradise"?

Według doniesień miejsce "Hotelu Paradise" miał zająć program "Prawdziwa miłość". Show, które do tej pory prowadziła Klaudia El Dursi miało pojawić się w ramówce dopiero jesienią. Tylko że z nową gospodynią. Okazuje się jednak, że niewiele w tym prawdy. Plotki skomentowała sama El Dursi.

"Hotel Paradise" będzie i nadal będę go prowadziła — oznajmiła w rozmowie z Plotkiem modelka.

Ta odpowiedź, choć krótka, z pewnością sprawi, że fanom miłosnego formatu spadnie kamień z serca. Wygląda na to, że El Dursi nie zamierza rozstawać się z formatem, choć faktycznie Edyta Zając zrobi jej konkurencję.

"Prawdziwa miłość". Nowe miłosne show TVN

"Prawdziwa miłość" to program, w którym udział wezmą single i singielki, którzy będą musieli dobrać się w pary. Ich relacja będzie poddawana wielu próbom przy pomocy wykrywacza kłamstw. Do finału dojdą tylko ci, którzy będą zupełnie szczerzy.

"Prawdziwą miłość" ma poprowadzić Edyta Zając.

loader

Źródła: RadioZET.pl/Plotek.pl

Logo radiozet Dzieje się