Obserwuj w Google News

„Hotel Paradise”: Czy Angelika i Mikołaj są parą po zakończeniu programu? Szokujące doniesienia

2 min. czytania
24.11.2022 16:07
Zareaguj Reakcja

„Hotel Paradise” to jeden z popularnych programów typu reality show, który wciąż budzi ogromne emocje. Niedawno zakończyła się 6. edycja programu, więc naturalnym jest, że widzowie zastanawiają się, które pary wciąż są razem. W szczególności zaintrygowało ich nietypowe połączenie: czy Angelika i Mikołaj są teraz parą?

Hotel Paradise 6 - uczestnicy
fot. materiały prasowe TVN7

Hotel Paradise” to popularne reality show, które trafiło na antenę na początku 2020 roku i z marszu stało się hitem ramówki. Program zapewniał widzom TVN7 odpowiedni poziom eskapizmu i zapomnienia o problemach początków pandemii. Niedawnoe emitowany był już 6. sezon programu, w którym chodzi o to, by jak najlepiej się sparować. Piękni ludzie, gorąca atmosfera, burza hormonów – czyż to nie przepis na sukces?

Redakcja poleca

„Hotel Paradise”: Angeliki i Mikołaja droga do miłości 

Szósty sezon show zakończył się na początku listopada, a choć widzowie poznali zwycięskie pary, zastanawiają się teraz, które z nich przetrwały próbę czasu od zakończenia zdjęć do programu. Ich uwagę przykuwają także zaskakujące kombinacje par. Jednym z głównych pytań na ustach fanów jest teraz: czy Angelika i Mikołaj są razem po zakończeniu programu?

Przypomnijmy – Angelika w programie flitrowała z Adamem, a potem z Davem. Mężczyzna był jednak zazdrosny o jej świetny kontakt z Mikołajem. Para zajęła finalnie trzecie miejsce w programie i rozstała się niedługo po końcu zdjęć. Czy to otworzyło drogę do miłości Mikołaja i Angeliki?

Mikołaj w programie zajęty był kontaktami z Hanią, Klaudią i Moniką. To właśnie duet Mikołaj-Monika zwyciężył w programie, dzięki głosom byłych mieszkańców hotelu. Gdy jednak światła reflektrów zgasły, para podzieliła się wygraną, a ich drogi się rozeszły. To zaczęło rodzić podejrzenia fanów, którzy zaczęli podejrzewać, że może „Miki i Angela” ukrywają przed wszystkimi swój związek.

„Hotel Paradise”: Czy Angelika i Mikołaj są razem?

Niedawno Angelika miała szansę porozmawiać z dziennikarzami portalu Co za tydzień. Rozmówca wprost zapytał byłą uczestniczką programu o to, czy związała się z Mikołajem po końcu zdjęć. Kobieta zaprzeczyła jednak plotkom i wyznała:

– Nie, nie spotykamy się. Nie wiem skąd te plotki się wzięły, ale nie jestem z Mikołajem w związku.

Internauci nie dawali jednak za wygraną. Znaleźli fotografie, na których kobieta widnieje z mężczyzną, łudząco podobnym do Mikiego. Angelika ponownie ucięła spekulacje.

– Nie, obecnie z nikim się nie spotykam. Chyba chciałabym, ale na ten moment jestem singielką” – wyznała.

Czytaj także:  Paulina Smaszcz megalomanką? Kupiła kurtkę z własną twarzą [ZDJĘCIE]

RadioZET.pl/Obcas.pl/Cozatydzien.pl

Georgina Rodriguez / Anna Lewandowska / https://www.instagram.com/antonelaroccuzzo
10 Zobacz galerię
fot. screen: Instagram: @georginagio / annalewandowska / antonelaroccuzzo