Obserwuj w Google News

Uczestnicy "Hotel Paradise" ośmieszyli się przed kamerami. "Wiedza to ciężki temat"

2 min. czytania
02.11.2022 16:41

Hania i Adam z "Hotelu Paradise" wzięli udział w teście wiedzy i skompromitowali się przed kamerami. Pytanie o stolicę Portugalii pokonało uczestników, a ich odpowiedzi zażenowały widzów. 

Hotel Paradise
fot. screen: Instagram @hotelparadise.tvn7

" Hotel Paradise" stara się zapewniać uczestnikom stale nowe wyzwania. Jednym z nich był test z wiedzy ogólnej, który okazał się szczególnym wyzwaniem dla Hani. Uczestniczka próbowała swoich sił w parze z Adamem i jeszcze przed rozpoczęciem quizu nie ukrywała, że obawia się pytań z niemal każdej dziedziny. Mocna czuła się jedynie w pytaniach z branży beauty.

- Ogólnie ja wszystkiego się obawiam. Wiedza to jest dla mnie ciężki temat. Może być branża beauty, wtedy to wam wszystko powiem - surowo oceniła samą siebie.

Niestety, okazało się, że kategorie były zupełnie inne, a uczestnicy swoimi wypowiedziami zaszokowali widzów.

Redakcja poleca

Hotel Paradise: Hania i Adam skompromitowali się podczas testu wiedzy

Hania i Adam bardzo słabo radzili sobie z pytaniami z wiedzy o świecie. Pytanie o imię obecnego papieża uczestnik skomentował słowami "ja się tym nie interesuję", jednak największym rozczarowaniem była odpowiedź pary na pytanie o stolicę Portugalii.

- Strzelam, wyjdę na głupka najwyżej. Strzelam. Peru! - próbował mężczyzna.

- Kambodża - dodała Hania.

Widzowie "Hotelu Paradise" zdają sobie sprawę, że to program rozrywkowy, a nie teleturniej. Jednak brak elementarnej wiedzy uczestników oburzył część internautów. W sieci pojawiły się niepochlebne komentarze.

- Hanka mistrz. Na jej miejscu spaliłabym się ze wstydu.

- Test wiedzy w wykonaniu Hanki to mistrzostwo tej edycji (...) No kolejny dzban edycji, tylko ten to wybrakowany. Nauczycielom powinni po premii polecieć, nie nauczyli jej niczego. No niczego, nawet słownictwo kuleje. Ja "chcem" zostać. Czego ty nie "rozumisz".

- Dramat. Na żadne pytanie prawie nie odpowiedzieli, a Adama tłumaczenie w pytaniu o aktualnego papieża "ja się tym nie interesuję", mistrzostwo świata - czytamy.