Obserwuj w Google News

Paulina Smaszcz megalomanką? Kupiła kurtkę z własną twarzą [ZDJĘCIE]

2 min. czytania
24.11.2022 13:08
Zareaguj Reakcja

Paulina Smaszcz znów zaskakuje. Kiedy menadżerka PR nie komentuje nowego związku byłego męża, szokuje fanów nietypowymi zakupami. Ta kreacja podzieliła nawet jej najwierniejszych fanów. Co takiego kupiła dawna dziennikarka?

Paulina Smaszcz
fot. fot .VIPHOTO/East News

Paulina Smaszcz megalomanką? Do takich wniosków można dojść, patrząc na najnowszy zakup kobiety. Menadżerka PR pochwaliła się na swoim koncie na Instagramie nową dżinsową kurtką, którą zdobi jej własna podobizna. „Kobieta Petarda” chwali się ciuchem, który został zaprojektowany specjalnie dla niej. Fani są podzieleni.

Redakcja poleca

Paulina Smaszcz z twarzą na plecach. Zobacz zdjęcia

Jak czytamy w materiale portalu Wirtualna Polska, Paulina Smaszcza zamówiła kurtkę z materiałów z drugiej ręki u Agnes Wyrwy, prowadzącej profil Upcycling Fashion. Artystka daje ubraniom drugie życie, przerabiając ciuchy z second-handów i ozdabiając je autorskimi nadrukami i naszywkami. Stare kurtki, kamizelki, torby i inne materiały stają się bazą dla nowych projektów, które potem sprzedawane są na Instagramie. Smaszcz zamówiła sobie kurtkę z własną podobizną i teraz zachwyca się efektami. Oczywiście nie obyło się także bez informacji o promocji kobiecych biznesów.

– Jak ja kocham utalentowane kobiety! Promując, pokazując, dając możliwości i energię do działania, by realizowały swoje pasje. Zajrzyjcie proszę na ten profil, jaki genialny! Jaki pomysł, jaka kreatywność, jakie wykonanie, jaki temperament. Jestem zachwycona ­– możemy przeczytać we wpisie Smaszcz.

Internauci są jednak podzieleni w pochwałach. Wielu zwraca uwagę na „dość niechlujne” wykonanie kurtki, a inni zastanawiają się czy to już nie megalomania – nosić ubiór z własną twarzą.

Czytaj także:  Gra alkoholowa Moniki Richardson. Policzyła, ile razy „Tusk” padł w Wiadomościach TVP

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

RadioZET.pl/WP.pl/Instagram

Niech to usłyszą
12 Zobacz galerię
fot. Radio ZET