Obserwuj w Google News

Uczestnik "Hotel Paradise" oszukany na pół miliona. Sprawa trafiła do sądu

1 min. czytania
23.11.2022 17:01
Zareaguj Reakcja

Marek Kuliński z "Hotel Paradise 6" stracił spory majątek. Uczestnik został wmanewrowany w transakcję, która pozbawiła go pół miliona złotych. Teraz zamierza walczyć w sądzie o odzyskanie pieniędzy. 

Marek Kuliński z Hotel Paradise 6
fot. materiały prasowe TVN7

Marek Kuliński był uczestnikiem 6. edycji programu "Hotel Paradise" w TVN7. Udało mu się stworzyć parę z Gabrielą i dotrwać do finału, ale na tym dobra passa się skończyła. Uczestnik wrócił z Panamy i musiał zabrać się za uprzątanie przykrej sprawy, która spotkała go przed programem. Marek zdradził, że przez nieuczciwców stracił sporą sumę pieniędzy. 

Redakcja poleca

Marek z Hotel Paradise 6" walczy w sądzie o pieniądze

Marek wspominał o swoich problemach już wiosną, gdy skończyły się zdjęcia do reality show. Chodziło o pewną transakcję. Gwiazdor "Hotelu Paradise" miał uzbierać ze znajomymi 1,5 mln zł, by zarobić dwa razy więcej. Sam wpłacił pół miliona, ale wkrótce okazało się, że mężczyźni zostali oszukani. 

- Nie braliśmy pod uwagę tego, że ktoś może zarobić i zawinąć się z gotówką - powiedział Plejadzie. 

Poszkodowanych osób zgłosiło się znacznie więcej. Marek z innymi oszukanymi zdecydowali się złożyć pozew zbiorowy i walczyć o swoje pieniądze w sądzie. Sprawa jest w toku.