Obserwuj w Google News

Hotel Paradise: Adam przeszedł poważną operację. "Wyjęty rok z życia"

2 min. czytania
20.10.2022 12:46
Zareaguj Reakcja

Adam, jeden z uczestników 6. edycji "Hotelu Paradise", musiał poddać się poważnej operacji. Zdradził, jak się czuje i podziękował fanom za wsparcie. Czy uda mu się wrócić do pełnej sprawności?

Adam Podwapiński
fot. screen: Instagram @adam.hotelparadise6

" Hotel Paradise" z wielu swoich uczestników uczynił internetowych celebrytów. Grono oddanych fanów zyskały nawet osoby, którym nie udało się zwyciężyć. W 6. edycji widzowie polubili między innymi Adama Podwapińskiego, który próbował zbudować relację z Andżeliką. Fanów formatu zaniepokoił fakt, że mężczyzny zabrakło na urodzinach Mikołaja, jego kolegi z programu. Okazuje się, że Adam musiał poddać się skomplikowanej operacji. Czy wszystko poszło dobrze?

Redakcja poleca

Hotel Paradise: Adam przeszedł poważną operację. Czeka go rehabilitacja

Adam za pośrednictwem mediów społecznościowych informował fanów, że od ponad roku nie mógł normalnie funkcjonować z powodu bólu i musiał poddać się operacji kolana. Jak sam przyznał, powrót do zdrowia "wyjmie mu rok z życia".

- Płakać mi się chce na samą myśl. Ale ja nigdy się nie poddam. Pokażę wam mój upadek i wzlot. Mam w planie nagrać dla was coś ciekawszego na ten temat - zapowiedział.

Na Instastory Podwapiński opublikował zdjęcie ze szpitala i zdradził, że jest już po operacji i czuje się dobrze.

- Nie chce mi puścić znieczulenie od pasa w dół. Ciekawe, kiedy wrócę na treningi. Cały zabieg ogólnie ok. Dziękuję wszystkim za mega wsparcie w wiadomościach - napisał.

Na profilu byłego gwiazdora "Hotelu Paradise" pojawiło się także zdjęcie, na którym możemy oglądać go wspartego o kule. W obszernym wpisie opowiedział o bólu i tym, jak potrafi być motywujący. Adam zapewnia, że stara się myśleć pozytywnie i z całych sił skupia na powrocie do zdrowia.

- Ja ze wszystkiego w życiu staram się wyciągać pozytywne wnioski. A na pocieszenie, jak tylko dojdę do siebie - za pół roku operujemy drugie kolanko. To dopiero sprawdzian - podsumował.

Życzymy zdrowia i wytrwałości.