Zamknij

Nana i Łukasz z „Hotelu Paradise” się rozstali? Poważny kryzys w związku pary

28.11.2022 10:47

„Hotel Paradise” w czwartej edycji umożliwił powstanie związku Nany i Łukasza. Niestety nad relacją celebryckiej pary zawisły ciemne chmury. Czy gwiazdy pokonają kryzys? A może to już koniec ich związku?

hotel-paradise-nana-lukasz-sie-rozstali
fot. Adam Jankowski/East News, Screen Instagram (@nanamajos)

Natalia „Nana” Majos i Łukasz Hryniewicki, znani z czwartego sezonu „Hotelu Paradise”, mimo burzliwej historii w programie stworzyli trwały związek poza ekranem. Po zakończeniu nagrań mężczyzna przeprowadził się z Brukseli do Warszawy, by być bliżej ukochanej. Niestety okazuje się, że para od jakiegoś czasu przechodzi poważny kryzys i nie ma pewności, czy ich związek uda się uratować.

„Hotel Paradise”: Nana i Łukasz się rozstali? „Sami nie wiemy, co robić”

W zorganizowanej na Instagramie sesji Q&A Nana wyznała, że plotki o ich rozstaniu mają w sobie odrobinę prawdy. Uczestnicy reality-show nie spędzają ze sobą zbyt dużo czasu. Celebrytka przebywa aktualnie w Szwajcarii, lecz w podróży nie towarzyszy jej partner. Nana zdradziła fanom, że przed nimi nieco dłuższa rozłąka.

Sami nie wiemy, co robić. Na razie się nie widzimy. Ja w Szwajcarii, a Łukasz leci zaraz do Belgii na miesiąc

- odpowiedziała na pytanie o kryzys w ich związku Majos.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Nana przyznała, że nie zabierała wcześniej głosu w sprawie jej domniemanego rozstania z Łukaszem, ponieważ nie jest pewna, co przyniesie im przyszłość. Myślicie, że rozłąka sprawi, że para za sobą zatęskni? A może to już koniec ich związku?

loader
nana-lukasz-hotel-paradise-rozstanie
fot. Screen Instagram (@nanmajos)