Wiktoria Gąsior przeżyła piekło w "Hotel Paradise". Trafiła do szpitala psychiatrycznego

27.01.2023 16:14

Wiktoria Gąsior przeżyła w "Hotelu Paradise" ogromny zawód. Pozostali uczestnicy show TVN nie zaakceptowali jej w swoim gronie. Dziś udział w programie wspomina jako "piekło". O swoich prawdziwych odczuciach opowiedziała na Instagramie, informując przy tym fanów, że trafiła do szpitala psychiatrycznego.

Wiktoria Gąsior przeżyła piekło w "Hotel Paradise". Trafiła do szpitala psychiatrycznego
fot. Screen/Instagram: @wiktoria_gasior

Wiktoria z "Hotelu Paradise" sięgnęła po Instagrama, by podzielić się z internautami informacjami o swoim stanie zdrowia. Przy okazji zdradziła szokującą prawdę na temat udziału w programie TVN7.

Zobacz także: Małgorzata Godlewska uciekła ze szpitala psychiatrycznego. Wstrząsające wyznanie gwiazdy

"Hotel Paradise" był piekłem? Wiktoria wspomina udział w programie

Wiktoria Gąsior, która pojawiła się w czwartej edycji randkowego show TVN7, nie spotkała się z ciepłym przyjęciem ze strony pozostałych uczestników. Udział w programie kosztował ją bardzo wiele i odbił się na jej zdrowiu. Właśnie przez to, co spotkało ją na planie "Hotelu Paradise" Gąsior postanowiła szukać pomocy u specjalistów.

Zamykam się na własne życzenie. Jestem w szpitalu psychiatrycznym. Tak. Psychiatrycznym, dobrze przeczytałeś.. przeczytałaś… Wszystko zaczęło się od tego (sory, że tak napiszę. Może znowu będzie HEJT, bo przecież mi, NIE WYPADA) od tego całego hotelu paradise. Zasady poprawnej polszczyzny mówią, że nazwy własnościowe piszemy wielką literą. Ale to nie zasługuje na to, aby było pisane z wielkiej litery. Przeszłam tam syf. Totalne g***o poinformowała na Instagramie.

Celebrytka nawiązała też do problemów, które dotknęły pozostałych uczestników programu. "Będąc w hp przez to, że ciągle komuś się coś działo ze zdrowiem, śmialiśmy się, że to nie hotel paradise, tylko hospital paradise.
Tylko że RAJ to był tam żaden. To było PIEKŁO." — napisała.

Wiktoria Gąsior zgłosiła się do szpitala psychiatrycznego

W kolejnym poście, który został opatrzony fotografią ze szpitalnego łóżka, gwiazda poinformowała, że najpierw trafiła na oddział ginekologiczny z powodu dotkliwego bólu, z którym nie mogła sobie poradzić. Tam straciła przytomność. Po przebudzeniu zaczęła rozmawiać z pielęgniarką, która następnie skierowała ją do psychologa.

Przez 40 min mojej opowieści Pani Psycholog siedziała przy mnie bez słowa i płakała razem ze mną. Płakała, słuchając historii mojego życia. Mówiła, że to, co przeżyłam, było okropne. Że nie powinnam doświadczyć takiego ZŁA w życiu, że zasługuję na to, aby w końcu mieć spokojne życie. zrelacjonowała.

Decyzję o zgłoszeniu się do szpitala psychiatrycznego podjęła samodzielnie w obawie przed samotnością. "Nigdy nie miałam próby samobójczej. Ale znam siebie. Wiem do czego jestem zdolna. I po prostu się bałam, że jeśli teraz wrócę do domu i znowu będę SAMA to może być naprawdę źle" — wytłumaczyła w sekcji komentarzy.

Zobacz także: Gwiazda "Hotel Paradise" w szpitalu. Błaga lekarzy: "Wyciągnijcie mi ten syf, ja chcę już normalnie żyć" 

Jeżeli potrzebujesz pomocy

Antydepresyjny Telefon Forum Przeciw Depresji - tel. 22 594 91 00 (czynny w każdą środę – czwartek od 17.00 do 19.00)
Telefon zaufania dla osób dorosłych w kryzysie emocjonalnym - tel. 116 123 (poniedziałek-piątek od 14:00-22:00, połączenie bezpłatne)
Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży - tel. 116 111 (czynny 7 dni w tygodniu, 24 h na dobę)
ITAKA – Antydepresyjny telefon zaufania - tel. 22 484 88 01
Telefoniczna Pierwsza Pomoc Psychologiczna - tel. 22 425 98 48 (poniedziałek – piątek od 17:00 do 20:00 / sobota od 15:00 do 17:00)
Całodobowa bezpłatna infolinia dla dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli - tel. 800 080 222 (czynne całodobowo)

Źródła: RadioZET.pl/Instagram: @wiktoria_gasior