Obserwuj w Google News

Dziennikarz ujawnia prawdę o Caroline Derpienski. „Jest fejkiem”

2 min. czytania
04.05.2023 15:12

Caroline Derpienski kreuje się na światową sławę, celebrytkę pierwszej klasy i szanowaną osobistość w świecie show-biznesu. Jaka jest w rzeczywistości? Dziennikarz Kuba Wątor wypunktował gwiazdę, która na polskiej scenie rozrywkowej wzięła się znikąd.

Kim jest Caroline Derpienski? Dziennikarz ujawnia prawdę
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Caroline Derpienski zwróciła uwagę mediów nie osiągnięciami zawodowymi, a kontrowersyjnymi wypowiedziami. Stwierdziła między innymi, że nie ma talentu, ale ma za to nieprzeciętną urodę i jest majętna. Powiedziała też, że nie wychodzi z domu w stroju tańszym niż 50 tysięcy złotych. Jej słowa sprowadziły na Derpienski krytykę Sandry Kubickiej i Marianny Schreiber.

Caroline jest drugą najczęściej obserwowaną influencerką z Polski. Jej instagramowe konto śledzi ponad 6 milionów obserwujących. Pewien czas temu youtuber Marcin Dubiel powiedział, że celebrytka mogła kupić swoich obserwatorów. Nie był to jedyny zarzut wobec Derpienski. Niedawno 22-latka została wzięta na celownik przez dziennikarza, który z uwagą prześledził jej historię.

Kim tak naprawdę jest tajemnicza celebrytka? Kuba Wątor opublikował na Twitterze serię wpisów, w których postanowił wypunktować kłamstwa

Redakcja poleca

Caroline Derpienski kłamie? Dziennikarz punktuje celebrytkę

Caroline Derpienski wywołała ogromne poruszenie w polskim internecie. Jej „karierę” postanowił prześledzić Kuba Wątor, który wyjaśnił, w jaki sposób celebrytka chce zdobyć rozgłos. „Robię ten wątek, żeby nikt nigdy więcej nie musiał tej pani weryfikować” – oznajmił na początku dziennikarz. Następnie przeszedł do opisania historii Caroline, uwzględniając manipulacje, których się dopuściła.

Na początku zwrócił uwagę na okładki poczytnych magazynów Playboy i Scorpio Jin, na których rzekomo pojawiała się Derpienski. Wątor informuje, że Caroline sfingowała udział w sesjach zdjęciowych dla wspomnianych tytułów. - Fejkowanie okładek to patent Karoliny – napisał dziennikarz, publikując okładkowe zdjęcia Derpienski, opatrzone napisem „FAKE”.

W kolejnym poście dziennikarz nawiązał do wypowiedzi Caroline, które sugerują, że brała udział w ważnych show-bizowych wydarzeniach.

- Karolina chwali się, że „otwierała Miami Swim Week 2021” i brała udział w New York Fashion Week. To pierwsze to, jak pisze osoba z branży, „najgorszy shit podczas roku, w trakcie którego modelki chodzą po wybiegach przy basenach hotelowych”. To drugie to nie do końca prawda. Karolina brała udział w pokazach nie na samym NYFW, lecz u początkujących projektantów w tracie nowojorskiego tygodnia mody – tłumaczył Wątor.

Sesje zdjęciowe, w których brała udział Caroline, zdaniem Wątora również zostały upozorowane. - Kolejny patent Karoliny to fejkowe sesje foto. „Wystąpiła” np. w sesji dla Victoria’s Secret, którą zrobił nieistniejący fotograf Chriss Christofferson – stwierdził dziennikarz.

Dodatkowo Wątor zapewnia, że Caroline kłamie, twierdząc, że urodziła się w USA. Poinformował, że osoby z otoczenia Derpienski nie potwierdzają jej słów. W dodatku celebrytka nie odpowiedziała na prośbę o zdjęcie zagranicznego paszportu.

Źródła: RadioZET.pl/Twitter: @10kubawator

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl