Obserwuj w Google News

Kim jest partner Caroline Derpienski? To 60-letni miliarder z dziećmi

3 min. czytania
04.05.2023 12:02

Caroline Derpienski szczęście znalazła u boku 60-letniego miliardera - tak przynajmniej twierdzi. Kim jest tajemniczy ukochany 22-letniej modelki z Białegostoku?

Kim partner Caroline Derpienski? To 60-letni miliarder z dziećmi
fot. Artur Zawadzki/East News

Caroline Derpienski na polskim podwórku show-biznesowym pojawiła się niespodziewanie. Dziewczyna w ciągu zaledwie kilku tygodni narobiła niemałego szumu kontrowersyjnymi wypowiedziami np. o tym, że nie ma talentu, ale jest ładna i bogata ( dzięki czemu zaliczyła konflikt z Sandrą Kubicką) czy o tym, że nie wychodzi z domu w stylizacji tańszej niż 50 tysięcy dolarów ( czym przeskrobała sobie u Marianny Schreiber).

Zobacz też:  Polska przeszłość Caroline Derpienski. Kukurydza z Kruszwilem i Tinder z Dubielem

Caroline Derpienski i historia jej burzliwego związku

O 22-letniej Caroline media usłyszały pierwszy razy, gdy ta wrzuciła na Instagrama płaczliwe story, na którym zdradzała szczegóły rozstania z 60-letnim miliarderem. Modelka wyznała wówczas, że nie czuła się szczęśliwa u boku ukochanego, który nie zachowywał się wobec niej w porządku.

- Te loga, te torebki, te kłamstwa, to wszystko nie jest warte codziennych łez, nie jest warte poniżenia przez faceta, przez kogo? Przez 60-letniego faceta, który nie szanuje nikogo! - grzmiała rozżalona.

Redakcja poleca

Zakochani rozstawali się już ponoć dwa razy, jednak postanowili dać sobie kolejną szansę. Nie tylko wrócili do siebie, ale - jak twierdzi Caroline - myślą już o ślubie. W rozmowie z Pudelkiem Derpienski pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym. - Stwierdził, że nie wyobraża sobie życia beze mnie. Poza tym dużo czasu mi zajęło, żeby pokazać mu, że ja jestem nie tylko ładną kobietą – powiedziała, prezentując drogocenną błyskotkę.

Caroline wycofała się ze swoich poprzednich słów na temat "toksyczności" partnera. Podkreśliła, że związek ten kosztował ją wiele pracy, jednak teraz może powiedzieć, że jest szczęśliwa.

Caroline Derpienski – kim jest jej partner?

O wybranku 22-latki wiadomo tyle, że jest miliarderem. Modelka nieco zaokrągliła również wiek swojego wybranka – niedawno wydało się, że nie ma jeszcze 60 lat. Derpienski napisała na Instagramie, że mężczyzna urodził się w 1967, co oznacza, że do 60 zostały mu jeszcze 4 lata. Pochwaliła się również tym, że jej ukochany ma dzieci. Wszystkie są starsze od swojej macochy.

Zobacz też:  Caroline Derpienski jest macochą. „Wszystkie dzieci są starsze ode mnie"

Para poznała się w dość nietypowy sposób. Caroline opowiedziała o tym w rozmowie z Pudelkiem: - (…) schodzę ze sceny, jestem na backstage'u i wchodzi sobie jakiś pijany pan. Ja już zaczynam się denerwować, żeby nie zrobił krzywdy, nie było ochrony w ogóle. Nagle ten pan do mnie podchodzi i mówi: "Ale z ciebie gruba baba" – wspomina.

Derpienski przyznała, że te słowa mocno ją zabolały. Miała walczyć wówczas z zaburzeniami odżywiania, a niemiły komentarz „pijanego pana” sprawił, że przepłakała później całą noc. Okazało się jednak, że był to dziwnego rodzaju podryw. Nie polecamy go jednak stosować.

- To jest sposób, żeby skraść kobiece serce. Na początku nie podchodzić do kobiety i nie komplementować jej, tylko w amerykański sposób - obrazić kobietę, żeby kobieta zapamiętała twarz tego faceta (...). Potem po trzech tygodniach dostaję telefon od niego i już potem relacja sama się rozwinęła – podsumowała Derpienski.

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl