Obserwuj w Google News

Marianna Schreiber oburzona słowami Caroline Derpienski. "Jestem obrzydliwym biedakiem"

2 min. czytania
28.04.2023 17:11
Zareaguj Reakcja

Marianna Schreiber nie kryje oburzenia wypowiedzią Caroline Derpienski, która w kreacji za 100 tysięcy złotych krytykowała tańsze ubrania. Żona polityka PiS nie szczędziła gorzkich słów pod adresem celebrytów, a sama siebie określiła mianem "obrzydliwego biedaka".

Marianna Schreiber oburzona słowami Caroline Derpienski
fot. Tomasz Jastrzębowski/REPORTER EAST NEWS / Mateusz Grochocki/East News

Marianna Schreiber zyskała rozgłos, występując w " Top Model" i otwarcie przyznając, że je mąż jest politykiem Prawa i Sprawiedliwości. Żona członka Rady Ministrów Łukasza Schreibera sama założyła partię polityczną Mam Dość 2023, jest także bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Pomysłów na utrzymanie popularności jej nie brakuje, zgłosiła się do wojska, a niedawno wspomniała o walce w formule MMA. Regularnie komentuje także bieżące wydarzenia polityczne i społeczne, a nawet związane z show-biznesem. W jednej z najnowszych relacji nie kryła oburzenia kontrowersyjnymi słowami modelki i celebrytki Caroline Derpienski.

Marianna Schreiber oburzona słowami Caroline Derpienski. Celebrytka szydzi z biedniejszych osób?

Caroline Derpienski to 22-letnia celebrytka i modelka, która może cieszyć się imponującą fortuną. Niedawno poinformowała, że zaręczyła się z 60-letnim milionerem, choć wcześniej para dwukrotnie się rozstawała. Caroline postanowiła odwiedzić Polskę, żeby, jak sama to nazwała, "trochę pogwiazdorzyć". W rozmowie z Pomponikiem chwaliła się kosztownymi kreacjami i autami, przyznała także, że w tanich ubraniach czuje się jak bezdomna.

- Nie wychodzę z domu, jak mam na sobie mniej niż 50 tysięcy dolarów. Przede wszystkim jest to mój sposób bycia. Ja, jeżeli na przykład leżę w taniej piżamie w łóżku, czuję się źle, dosłownie jak jakiś Karol spod mostu. Moje samopoczucie zależy od tego, jakim autem się przemieszczam, co mam na sobie i jaką mam torebkę. Zwłaszcza w Stanach wyznacznikiem są torebki u kobiet, więc nie oszukujmy się, jest to dla mnie ważne - poinformowała.

Wiele osób uznało, że Caroline pokazała, jak bardzo jest pusta i skupiona wyłącznie na pieniądzach. W tej grupie znalazła się Marianna Schreiber, która wzburzona skomentowała wypowiedź 22-latki.

Redakcja poleca

Marianna Schreiber komentuje wypowiedź Caroline Derpienski. Ostro zaatakowała celebrytkę

Marianna Schreiber opublikowała fragment wywiadu z Caroline Derpienski i zamieściła komentarz, w którym nie szczędziła ostrych słów. Jej zdaniem niektórym celebrytom, którzy nie narzekają na brak pieniędzy, brakuje pokory i stanowią zły przykład dla młodych ludzi. Nie ukrywała, że brzydzi się show-biznesem.

- Dlatego ten celebrycki świat mnie w większości tak brzydzi. Przez takie postawy. I nie, nie zabraniam nikomu kupować tego, na co zarobił, na co go stać, bo to jego życie i jego sprawa. Ale matko jedyna, jaki to ma destrukcyjny wpływ na młodzież, społeczeństwo. Ludzie, którzy mają pieniądze, naprawdę potrafią mieć trochę pokory. Ja na gali ostatniej miałam komplet z Zary za 400 złotych. Jestem obrzydliwym biedakiem według tej pani - oceniła.

Wy także uważacie, że Caroline jest oderwana od polskich, a być może nie tylko polskich, realiów?

Post Marianny Schreiber
fot. screen: Instagram @marysiaschreiber