,

Marianna Schreiber spędziła miesiąc w wojsku. Mąż szczerze o rozłące

31.03.2023 13:11

Marianna Schreiber któregoś razu zasugerowała, że odbędzie miesięczne szkolenie wojskowe. Ku zdziwieniu internautów celebrytka naprawdę poszła do wojska. Mąż 30-latki, przewodniczący Komitetu Stałego Rady Ministrów Łukasz Schreiber zdradził, jak wyglądały 4 tygodnie bez żony. Samodzielny przedstawiciel władzy? 

Łukasz Schreiber gorzko o pobycie żony w wojsku. "Nie gotowałem"
fot. Piotr Molecki/East News

Gdy Marianna Schreiber rzuciła pomysł o wojsku, wielu jej nie wierzyło. Kobieta postanowiła dopiąć swego i faktycznie odbyła 4-tygodniowe szkolenie. Wszystko skrupulatnie zrelacjonowała fanom. Opowiedziała o swojej codzienności w koszarach, pokazała co jadła i zdradziła, jakie dostała wynagrodzenie.

Zobacz też: Marianna Schreiber o medycynie estetycznej. Co sobie poprawiła?

Dlaczego Marianna Schreiber poszła do wojska?

Marianna Schreiber swój los powierzyła internautom, którzy jak zwykle nie zwiedli. Kobieta kilka miesięcy temu zamieściła tweeta, w którym napisała, że jeśli dostanie 2 tys. like, pójdzie do wojska. Wpis szybko zebrał wymaganą liczbę aktywności, a nawet więcej. Fani zostawili pod postem aspirującej celebrytki kilkanaście tysięcy serduszek.

Łukasz Schreiber o pobycie żony w wojsku

30-latka zamykając się na 4 tygodnie w koszarach dziecko zostawiła pod opieką męża – Łukasza Schreibera. Polityk w programie „Politycy od kuchni” uchylił rąbka tajemnicy, jak radził sobie w tym czasie bez żony.

- Nie będę opowiadał, że gotowałem, bo nie gotowałem. Do pomocy była babcia i opiekunka – przyznał.

Zobacz też: Marianna Schreiber w wojsku z córką. „Jest najdzielniejsza” [FOTO]

Padło również pytanie na temat tęsknoty. Schreiber nie był zbyt wylewny, przyznał jednak, że najtrudniej było przetrwać ten czas córce pary.

- Wszyscy tęsknili. Córeczka najbardziej –przyznał.

loader
Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl

Logo radiozet Dzieje się