,

Marianna Schreiber jest już po przysiędze wojskowej! Co na to jej mąż?

20.03.2023 15:21

Marianna Schreiber jeszcze niedawno stawiała swoje pierwsze kroki na poligonie, a dziś jest już pełnoprawną żołnierką. Celebrytka ma już za sobą przysięgę wojskową i stoi przed decyzją, jak dalej poprowadzić swoją karierę. Potrzebna będzie rozmowa z mężem?

Marianna Schreiber
fot. Screen Instagram/marysiaschreiber

Marianna Schreiber to istna kobieta-orkiestra: po udziale w programie „Top model” żona polityka PiS Łukasza Schreibera próbowała już swoich sił m.in. jako internetowa influencerka, raperka oraz polityczka. Po tym, jak założyła swoją partię „Mam dość”, postanowiła udowodnić niedowiarkom, że jest prawdziwą patriotką i udała się na dobrowolne szkolenie wojskowe. To był strzał w dziesiątkę!

Zobacz także: Marianna Schreiber w wojsku z córką. „Jest najdzielniejsza” [FOTO]

Marianna Schreiber świetnie radzi sobie na poligonie. Hejterzy mogą się schować

Początkująca polityk musiała zmierzyć się z falą hejtu w mediach społecznościowych. Internauci wypominali jej, że „pajacuje” i nie nadaje się do pracy na rzecz naszego kraju. Gwiazda postanowiła utrzeć nosa komentującym i udała się do wojska – jak się okazało poradziła sobie lepiej niż niejeden mężczyzna.

Podjęłam decyzję i poszłam o krok dalej. 4 stycznia przejdę badania w sprawie szkolenia się na żołnierza zawodowego. Wówczas odbędę szkolenie 28-dniowe od 20 lutego. Następnie 11-miesięczne przygotowanie odbywające się codziennie. I żaden hejter nie będzie pluł mi w twarz

 – pisała jeszcze niedawno na swoim instagramowym profilu.

Marianna Schreiber na bieżąco dzieli się z obserwatorami poligonową rzeczywistością – jakiś czas temu chwaliła się wojskowym menu oraz zaszalała z fryzurą. Największą bolączką okazała się rozłąka z bliskimi, którą rozjaśniają celebrytce rodzinne wizyty.

Marianna Schreiber ma za sobą przysięgę wojskową. Co dalej?

Schreiber podzieliła się w sieci dobrą wiadomością – jej trudy się opłaciły i może już śmiało nazywać się żołnierzem. 18 marca 2023 roku żona polityka Prawa i Sprawiedliwości złożyła przysięgę wojskową, a w ten wyjątkowy dzień towarzyszyli jej ukochany oraz córeczka.

Jestem oficjalnie już żołnierzem i to wielka duma. Dziękuję całej mojej rodzinie, przyjaciołom i kadrze oraz wszystkim wspaniałym ludziom. Ta przysięga zostanie w moim sercu na zawsze

– napisała celebrytka na Instagramie.

W najnowszym wywiadzie Marianna Schreiber wyznała, że już tęskni za wojskiem.

Teraz czuję się dziwnie, bo znów mam taką swobodę. Tak jak na początku było mi bez tej swobody ciężko, tak teraz jest mi ciężko z nią. Minęło kilka godzin, a ja już tęsknię za wojskiem

 – powiedziała w rozmowie z portalem o2.pl.

Dodała również, że czeka ją poważna rozmowa z mężem.

- Czeka mnie rozmowa z mężem i dzisiaj i jutro na ten temat. Nie mieliśmy dużo kontaktu, bo tam nie da się w ciągu dnia korzystać z telefonu w ogóle. Więc mamy bardzo dużo do nadrobienia – wyjaśniła.

Obecnie gwiazda stoi przed ważną decyzją – w planach pojawiło się rozpoczęcie kursu oficerskiego, ale jak przyznała, mogłoby to nieco kolidować z jej karierą polityczną.

A Wy, w jakiej odsłonie najbardziej lubicie Mariannę Schreiber?

RadioZet.pl/o2.pl

loader

Logo radiozet Dzieje się