Obserwuj w Google News

Nosowska zdradziła sekret Steczkowskiej? Diwa już zareagowała

2 min. czytania
07.06.2023 13:00
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Nosowska udzieliła wywiadu, w którym wypowiedziała się na temat życia Justyny Steczkowskiej. Artystka mogła zdradzić tajemnicę piosenkarki. Diwa zdążyła już zareagować na medialne rewelacje.

katarzyna-nosowska-zdradziła-sekret-justyny-steczkowskiej-diwa-już-zareagowała
fot. Mateusz Grochocki/East News, You Tube (Imponderabilia)

Katarzyna Nosowska niedawno była gościnią podcastu Karola Paciorka. Wokalistka opowiedziała nie tylko o swojej karierze i artystycznych planach, ale także o życiu prywatnym. Dziennikarz i artystka dywagowali na temat postrzegania codzienności gwiazd przez innych ludzi. - Znam różnych artystów i jesteśmy totalnie zwyczajnymi ludźmi - przekonywała piosenkarka. Nieoczekiwanie Katarzyna Nosowska wspomniała o Justynie Steczkowskiej. To, co powiedziała o diwie, mogło zdziwić jej fanów. „Dziewczyna Szamana” nie pozostawiła wypowiedzi koleżanki z branży bez komentarza.

Katarzyna Nosowska o życiu Justyny Steczkowskiej. „Zero psich kudłów”

Justyna Steczkowska rzadko zaprasza fanów do jej życia prywatnego. Na jej Instagramie niedawno pojawiło się nagranie z synami opublikowane z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka. Większość postów dotyczy jednak jej życia zawodowego. Nic więc dziwnego, że wielu zastanawia się, czy diwa jest na co dzień tak samo idealna jak na scenie. Do ciekawskich należy także Katarzyna Nosowska.

- Lubię fantazjować na ten temat i wydaje mi się, że Justyna Steczkowska w domu jest dokładnie taka, jaką ją widzimy. Ja mam cztery identyczne bawełniane sukienki plandeki, całe w kudłach psich, które oczywiście piorę na zmianę, (...) ale ona [jest] ekstremalnie elegancka, zadbana, zawsze ma wysokie obcasiki. Jestem przekonana, że w domu też taka jest. Zdejmuje sceniczną bandażową sukienkę i zakłada dres, ale elegancki, zero psich kudłów, wyprasowany, pachnący. Zdejmuje wysokie obcasy i zakłada klapki z puszkiem - opisywała artystka.

Wokalistka przypomniała, że Steczkowskiej zdarza się piec chleb. Nosowska jest przekonana, że nawet w jej kuchni panuje idealny porządek. - Wszystko ma czyściutkie i nawet jak ugniata ciasto, to jest to eleganckie. Lubię sobie to wyobrażać, miejscami może chciałabym taka być. (...) Myślę też, że ona sama sprząta, ale ma do tego taki super ekstra strój, bardzo elegancki - pogrążała się w fantazji.

Redakcja poleca

W pewnym momencie Nosowska przestraszyła się, że Steczkowska może się obrazić za tego typu żarty, dlatego podkreśliła, że zawsze myśli o niej ciepło i z sympatią. Z kolei prowadzący rozmowę Paciorek wykorzystał sytuację i zaprosił Steczkowską do programu, żartując, że porozmawiają wtedy o Nosowskiej.

Nie wiadomo czy właśnie tak wygląda codzienne życie Justyny, a Katarzyna zdradziła sekret koleżanki z branży. Patrząc na perfekcyjny wizerunek diwy, trudno jednak nie zgodzić się z fantazjami Nosowskiej. Wątpliwości nie rozwiała także sama zainteresowana, choć zabawny wywiad nie umknął jej uwadze. Steczkowska udostępniła wyżej wspomniany fragment nagrania na swoim Instagramie. - A to dobre. Wpadnijcie kiedyś do mnie pooglądać moje klapki z puszkiem - zaśmiała się. Podziwiacie jej dystans do siebie?