Obserwuj w Google News

Justyna Steczkowska zaliczyła wpadkę. Tego nikt się nie spodziewał

1 min. czytania
07.06.2023 09:27

Choć nie doszliśmy jeszcze do astronomicznego lata, Justyna Steczkowska już zapowiedziała się z koncertami na Boże Narodzenie. Diva, która już teraz namawia swoich fanów do zakupu biletów na grudniowe widowisko, zdążyła zaliczyć przy tym niezłą wpadkę.

Justyna Steczkowska
fot. Pawel Wodzynski/East News

Wszystko wskazuje na to, że gdy za oknem słońce praży, Justyna Steczkowska o zimie marzy. Artystka, która w ostatnim czasie bryluje sobie na letnich scenach koncertowych, najwidoczniej postanowiła uprzedzić połowę polskiego show-biznesu i już teraz zapowiedzieć się z trasą koncertową na najbliższe Boże Narodzenie.

Justyna Steczkowska domaga się zimy

50-letnia diva, która jeszcze niedawno podbijała zakątki TikToka ramię w ramię z Dodą, zdążyła jednak zaliczyć przy tym niezłą wtopę. Trasa „Christmas time!”, na której oprócz Steczkowskiej, zobaczymy m.in. Natalię Kukulską, Andrzeja Piasecznego czy Beatę Kozidrak odbędzie się w grudniu co prawda, lecz… w 2022 roku. Powrót do przeszłości?

Redakcja poleca

Justyna Steczkowska znalazła sposób na podróżowanie w czasie?

Jak podaje „SuperExpress”, za organizację trasy, na której Jusia pokaże się w prawdziwie doborowym towarzystwie, odpowiada agencja należąca do jej menadżera. Błędne daty wydarzenia pojawiły się na wszystkich plakatach promujących wydarzenie, a bilet do przeszłości możecie nabyć za „symboliczne” 259 złotych. Wybierzecie się?

RadioZET.pl/SuperExpress.pl