Obserwuj w Google News

Justyna Steczkowska i Doda podbijają TikToka. Dacie wiarę, że kiedyś darły koty?

2 min. czytania
21.05.2023 19:50

Wygląda na to, że Justyna Steczkowska i Doda to nowe show-biznesowe przyjaciółki. Po tym, co razem pokazały, aż trudno uwierzyć, że kiedyś się nienawidziły.

Justyna Steczkowska i Doda podbijają TikToka. Dacie wiarę, że kiedyś darły koty?
fot. VIPHOTO/East News

Justyna Steczkowska i Doda nie miały najlepszych relacji. Konflikt między paniami narodził się publicznie, dlatego tak samo został zażegnany. Na tym się jednak nie skończyło, bo okazuje się, że wokalistki całkiem nieźle się dogadują. Udostępniły w sieci wspólny film.

Zobacz też:  Steczkowska lubi dobrze zjeść. Tak dba o figurę. „Podłącza się pod prąd”

Justyna Steczkowska i Doda pokłóciły się. Dlaczego?

Konflikt między Justyną Steczkowską a Dodą narodził się na oczach tysięcy widzów. Powodem zwady były uszczypliwe uwagi Dody w programie „Gwiazdy tańczą na lodzie”. Wokalistka często zaczepiała prowadzącą show koleżankę. Ta jednak nie potrafiła odnaleźć się w tej nietypowej konwencji.

Steczkowska nie ukrywała, że program bardzo źle na nią wpłynął, a po latach przyznała, że chciała nawet zerwać współpracę ze stacją w czasie trwania programu. Po zakończeniu nagrań na jakiś czas zrezygnowała z telewizji. W mediach mówiono, że przegrała tę medialną wojnę.

Zobacz też:  Doda wstrząśnięta tragedią. Boi się o życie Dariusza Pachuta

Justyna Steczkowska i Doda znowu razem. Będzie przyjaźń?

Powiedzenie, że czas leczy rany w tym wypadku okazuje się bardzo trafne. Po latach Justyna Steczkowska i Doda postanowiły podać sobie ręce. Panie wykonały razem utwór „Znak pokoju” podczas koncertu z okazji 20-lecia kariery Dody. Po występie nawet się przytuliły.

Wokalistki spotkały się niedawno na finale "Szansy na sukces. Opole 2023". Musiały się całkiem nieźle bawić, bo nie dość, że dały się złapać fotoreporterom podczas wybuchów śmiechów, to nagrały jeszcze razem film. Nagranie trafiło na TikToka Dody. Fani oszaleli z zachwytu.

- Zgoda buduje, niezgoda rujnuje. Aż miło się patrzy na wspaniałe gwiazdy – pisze jeden z internautów.

- Jesteście świetne, miło was razem widzieć – dodaje ktoś inny.

- Jeszcze tylko Nicki Minaj i Cardi B i zapanuje pokój na świecie – zażartował ktoś inny.

Bon rozdaje Radio ZET. Zgłoś się do naszej zabawy i wygraj gotówkę na wakacje!