Obserwuj w Google News

Katarzyna Cichopek figluje pod Wawelem w sukience za krocie. Pokazała klasę?

2 min. czytania
28.06.2023 21:28

Katarzyna Cichopek zdecydowanie nie próżnuje. Gwiazda „M jak miłość” pochwaliła się w sieci swoją wycieczką do Krakowa, gdzie wylegiwała się na trawce pod murami Wawelu. W związku z niecodzienną okazją aktorka postanowiła też nieźle się wystroić. Pasuje jej takie wdzianko?

Katarzyna-Cichopek-figluje-pod-Wawelem-w-sukience-za-krocie-Pokazała-klasę
fot. Instagram @katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek zdążyła zabłysnąć w polskim show-biznesie jako wielka fanka podróży małych i dużych. Aktorka regularnie odwiedza kolejne zakątki świata wraz z Maciejem Kurzajewskim, któremu w ramach urodzin zafundowała nawet wycieczkę na umiłowany przez nich Bliski Wschód.

Redakcja poleca

Katarzyna Cichopek chwali się zdjęciami z Krakowa

Jak zdążyliśmy się przekonać „Kurzopki” nie ograniczają się wyłącznie do zagranicznych wojaży. Całkiem niedawno para wybrała się nad polskie Tatry, a wieść niesie, że obecnie bawią się w najlepsze, poznając uroki Krakowa. Zdjęcie z wyjazdu do miasta królów polskich naturalnie wylądowało już na Instagramie aktorki, która opatrzyła kadr edukacyjnym wpisem o atmosferze miasta.

- Na nowo odkrywam uroki Krakowa i muszę przyznać, że jestem absolutnie zachwycona! Przez wiele lat przyjeżdżałam do tego pięknego miasta jedynie w celach zawodowych i niestety nie miałam zbyt wiele czasu na zwiedzanie. Ale teraz, gdy w końcu znalazłam chwilę dla siebie, postanowiłam zanurzyć się w krakowskiej atmosferze i odkryć wszystko, co ma do zaoferowania – napisała, rozpływając się dalej nad krakowskim Kazimierzem.

Zdjęcia pokazują, że Kasia zabrała na wycieczkę swoje najlepsze szaty – aktorka zapozowała do zdjęć nad Wawelem strojąc się w sukienkę w stylu rusałki. Kawałek wiskozy, który Cichopek zafundowała sobie u Łukasza Jemioła, kosztował ją ponad 800 złotych. Pasuje jej taka stylizacja?

Zwiewna Katarzyna Cichopek
fot. Instagram @katarzynacichopek
Katarzyna Cichopek pozuje w Krakowie
fot.
Gwiazdy zwolnione z TVP
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News

RadioZET.pl