Obserwuj w Google News

Gwiazda TVP w nagiej sesji. Karina Kunkiewicz ma 49 lat i figurę nastolatki

1 min. czytania
04.11.2023 06:00
Zareaguj Reakcja

Karina Kunkiewicz wzięła udział w intymnej sesji zdjęciowej, zorganizowanej przez Paulinę Holtz. Zrzuciła ubrania i pokazała się w zmysłowym wydaniu. Fani są zachwyceni.

Karina Kunkiewicz ma 49 lat i figurę nastolatki. Gwiazda "Klanu" TVP w nagiej sesji
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Karina Kunkiewicz ma 49 lat i całkiem spory dorobek zawodowy. Grała wielu lubianych produkcjach filmowych i serialowych. Zadebiutowała w 1990 roku rolą Broni w serialu „Marie Curie. Une Femme Honorable”. Pięć lat później wystąpiła w „Uczniu diabła” i „Pajęczynie”. Następnie pojawiła się w serialu „Zaklęta”, aż w końcu znalazla się w obsadzie uwielbianego przez widzów TVP  „Klanu”.

Na ekranach możemy oglądać ją od wielu lat, ale Kunkiewicz nie traci zapału i chęci na nowe wyzwania. Niedawno wzięła udział w rozbieranej sesji zdjęciowej Pauliny Holtz. Jej efekty można zobaczyć na Instagramie.

Karina Kunkiewicz w intymnej sesji

Paulina Holtz opublikowała w sieci efekty intymnej sesji. „Waiting for summer again! [pol. Czekam znowu na lato]”. Czarno-białe zdjęcie przedstawia nagą gwiazdę „Klanu” z papierosem w ustach.

Fani są zachwyceni. W komentarzach zaroiło się od pozytywnych komentarzy po polski i angielsku. „Genialna seria”; „Piękno”; „Ogień fota”; „The art of seduction [pol. „sztuka uwodzenia” – red.]” – czytamy pod postem.

Źródła: Radio ZET

Nie przegap
„Klan” skończył już 26 lat. Tak zmieniły się największe gwiazdy serialu
12 Zobacz galerię
fot. Klan TVP Screen YouTube