Obserwuj w Google News

Joanna Opozda o spotkaniu syna z teściową: "Akurat w jej obecności nic mu nie grozi"

2 min. czytania
24.01.2023 11:31
Zareaguj Reakcja

Joanna Opozda odwiedziła z synkiem Małgorzatę Ostrowską-Królikowską z okazji Dnia Babci, co było sporym zaskoczeniem dla wielu internautów. Opozda postanowiła zabrać głos w tej sprawie.

Joanna Opozda
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Joanna Opozda opowiedziała o spotkaniu syna z teściową podczas Dnia Babci. Aktorka zabrała niespełna rocznego Vincenta do Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Było to wielkim zaskoczeniem dla obserwatorów młodej aktorki, ponieważ jej stosunki z mężem Antonim Królikowskim pozostają napięte.

Zobacz także: Opozda zaskoczyła Ostrowską-Królikowską. Wspaniały gest z okazji Dnia Babci

Joanna Opozda o spotkaniu syna z teściową: "Akurat w jej obecności nic mu nie grozi"

Joanna Opozda i Antek Królikowski rozstali się w niezbyt przyjaznych okolicznościach. Aktorka wielokrotnie podkreślała, że zainteresowanie mężczyzny ich wspólnym dzieckiem jest raczej słabe, mimo to postanowiła zabrać chłopca do babci. Ostrowska-Królikowska podzieliła się zdjęciem z Vincentem na swoim Instastories. Joanna Opozda postanowiła skomentować sprawę, ponieważ budziła wiele emocji.

Redakcja poleca

Jak podaje "Super Express" pojawił się jej komentarz.

Faktycznie, w Dzień Babci pojechałam do pani Małgorzaty. Ufam, że przy niej mój synek jest bezpieczny i akurat w jej obecności nic mu nie grozi. Wiadomo, że sytuacja jest ciężka, ale staram się być dojrzałą osobą, a przede wszystkim dobrym rodzicem - powiedziała.

Joanna Opozda wyjaśniła też, że najważniejszy jest dla niej synek.

Pani Małgorzata chce uczestniczyć w życiu Viniego, a ja nie mam zamiaru jej tego utrudniać, bo jest dobrą babcią. Nie chcę, żeby mój synek był mieszany w sprawy dorosłych - wytłumaczyła.

Na pewno sprawiła wiele radości swojej teściowej.

Joanna Opozda i Antoni Królikowski: jak długo byli parą?

Związek Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego był niezwykle burzliwy. W 2021 roku para wzięła ślub, a kilka miesięcy później się rozstała. W lutym 2022 roku na świat przyszedł ich syn Vincent.

Zobacz także: Kolejna gwiazda przerwała milczenie w sprawie mobbingu w mediach. "Zaciskasz zęby z płaczem"

RadioZET.pl/Super Express

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl