Obserwuj w Google News

Opozda zaskoczyła Ostrowską-Królikowską. Wspaniały gest z okazji Dnia Babci

2 min. czytania
22.01.2023 20:51
Zareaguj Reakcja

Joanna Opozda nie pozostaje w najlepszych relacjach z rodziną Antoniego Królikowskiego. Mimo to postanowiła zrobić Małgorzacie Ostrowskiej-Królikowskiej niespodziankę z okazji Dnia Babci. Aktorka spotkała się z wnukiem.

opozda-zaskoczyła-ostrowską-królikowską-piekny-gest-z-okazji-dnia-babci
fot. TRICOLORS/East News, Pawel Wodzynski/East News

Małgorzata Ostrowska-Królikowska ma przed sobą trudny czas. Po śmierci męża, Pawła Królikowskiego sama musi mierzyć się z problemami ich pociech. Aktorka ma organizować ślub dla jej średniego syna. Przed nią podobno też remont rodzinnej posiadłości. W niedalekiej przyszłości odbędzie się także rozprawa rozwodowa Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy. Ostrowska-Królikowska jest prawie pewna, że najstarszy syn poprosi ją o zeznawanie w sądzie.

- Gośka robi dobrą minę, ale tak naprawdę bardzo boi się nadchodzących miesięcy. Czeka ją jako matkę mnóstwo wyzwań - miała zdradzić w rozmowie z magazynem Życie na Gorąco znajoma gwiazdy.

Choć aktorka zmaga się z wieloma problemami, w Dzień Babci czekała ją wspaniała niespodzianka. Czyżby Joanna Opozda wyciągnęła rękę do matki byłego partnera?

Małgorzata Ostrowska-Królikowska spotkała się z Vincentem. Pokazała też zdjęcie wnuczki

Antoni Królikowski wpadł niedawno w niezłe tarapaty. Aktor miał tak długo uchylać się od płacenia alimentów, że w końcu zajęła się nim prokuratura. W medialnej batalii z Joanną Antoni wielokrotnie mógł liczyć na wsparcie matki. Swego czasu Ostrowska-Królikowska przekonywała, że jej syn nie opłaca alimentów, ponieważ nie zostały one ustalone przez sąd. Wówczas Opozda zarzuciła jej kłamstwo. Wydaje się jednak, że aktorka nie ma zamiaru pozwolić na to, by napięta atmosfera w rodzinie sprawiła, że jej syn nie będzie miał kontaktu z babcią.

W Dzień Babci na Instagramie Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej pojawiło się zdjęcie z wnuczką. „Życie jest cudem” - podpisała fotografię, na której widać małą rączkę aktorka. Prawdziwe emocje wywołała jednak wieczorna relacja gwiazdy. Fani mogli bowiem zobaczyć zdjęcie Małgorzaty z wnukiem, Vincentem.

- Miła wieczorna niespodzianka w Dniu Babci - napisała szczęśliwa aktorka.

Wydaje się więc, że choć Opozda zmaga się z samotnym macierzyństwem i nie pozostaje w dobrych relacjach z ojcem jej dziecka, Ostrowska-Królikowska nie cierpi z powodu wyborów syna. Podziwiacie Joannę za to, że potrafiła wyciągnąć rękę do teściowej?

ostrowska-królikowska-vincent
fot. Instagram (@malgorzata_ok)
ostrowska-królikowska-wnuczka
fot. Instagram (@malgorzata_ok)