Obserwuj w Google News

Joanna Jarmołowicz murem za Antkiem Królikowskim. Prawda wszystkich zaskoczy? "Trzymamy się swojego"

2 min. czytania
02.03.2023 18:00
Zareaguj Reakcja

Joanna Jarmołowicz skomentowała aferę z Antkiem Królikowskim. Aktorka związana z bratem Antka, Janem Królikowskim, jest pewna, że prawda wkrótce ujrzy światło dzienne i aktor zostanie oczyszczony z zarzutów. 

Jaonna Jarmołowicz
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Przed dwoma tygodniami Antek Królikowski został zatrzymany przez policję i przebadany alkomatem. Aktor był trzeźwy, lecz test na obecność substancji psychoaktywnych wykazał wynik dodatni. Królikowskiemu zatrzymano prawo jazdy i przeszukano auto. W swoim oświadczeniu aktor wyjaśnił, że obecne u niego THC pochodzi z medycznej marihuany, którą zażywa w ramach terapii wspomagającej leczenie stwardnienia rozsianego. Jak informowały tabloidy, sprawą zajęła się prokuratura, a Królikowski wynajął prawnika i przygotowuje linię obrony

Redakcja poleca

Joanna Jarmołowicz skomentowała skandal z Antkiem Królikowskim

Do sprawy Antka Królikowskiego odniosła się Joanna Jarmołowicz, partnerka i matka dziecka Jana Królikowskiego oraz była dziewczyna Antka. Aktorka już wcześniej zabierała głos w rodzinnych sprawach, m.in. po aferze z chrztem Vincenta oraz medialnej scysji Królikowskich z Joanną Opozdą. Choć znana z "Planety singli" 28-latka nie była stroną w konflikcie, ostro zareagowała na hejt lejący się w sieci na członków jej rodziny.

Po ostatnim zatrzymaniu Antka Królikowskiego Joanna Jarmołowicz nie zabierała publicznie głosu, lecz poproszona o komentarz, nie zamierzała ukrywać swojego stanowiska. Jak twierdzi, bardzo dotyka ją to, co przeżywa w tej chwili jej rodzina. Wierzy też w pomyśle zakończenie sprawy Antoniego. 

Jestem w tej rodzinie. Mam z nimi codziennie kontakt i oczywiście, że przeżyłam, bo to jest brat mojego partnera życiowego, ojca mojego dziecka i gdzieś tam było mi przykro. Aczkolwiek uważam, że świat jest na tyle sprawiedliwy, że wyjdzie w końcu prawda na jaw i wszystko się wyjaśni po prostu - powiedziała Plejadzie Joanna Jarmołowicz. 

Mama 4-letniego Józefa wspiera klan Królikowskich w obliczu kolejnego kryzysu. Co by się nie działo, Joanna zamierza trzymać sztamę z rodziną, a o sprawie Antka mówi: "trzymamy się swojego". Jesteśmy dużą fajną rodziną z wielką mocą i myślę, że wszystko wygramy - wyznała Plejadzie. 

Antkowi Królikowskiemu z pewnością przyda się teraz silne zaplecze, bo czeka go niełatwa przeprawa w sądzie z Joanną Opozdą, z którą nadal się nie rozwiódł, w dodatki ma zalegać z alimentami na Vincenta. 

Opozda pogrąży Królikowskiego w sądzie? "Ma dość łatwego przeciwnika"