,

Opozda pogrąży Królikowskiego w sądzie? „Ma dość łatwego przeciwnika”

24.02.2023 10:12

Joanna Opozda może spać spokojnie. Opinia publiczna jest po jej stronie, a aktorka nie musi robić wiele, by wypaść lepiej na tle byłego partnera. Czy Antoni Królikowski ma jeszcze szansę odbić się od dna?

opozda-pogrąży-królikowskiego-w-sądzie-ma-łatwego-przeciwnika
fot. TRICOLORS/East News

Antoni Królikowski i Joanna Opozda od głośnego rozstania prowadzą medialny spektakl, publicznie oskarżając się o kłamstwa i manipulacje. Póki co nierówną walkę wygrywa mama małego Vincenta. Porzucona przez męża w czasie ciąży Joanna szybko poinformowała, że jej były partner nie interesuje się synem i nie wywiązuje się z obowiązku alimentacyjnego. Wkrótce Antoni został zatrzymany przez policję pod zarzutem posiadania narkotyków. Nie pomogły też tłumaczenia, z których wynika, że korzysta z medycznej marihuany. Wszak w takiej sytuacji nie powinien on prowadzić pojazdów.

Eksperci są zgodni - Królikowski może stracić prawa rodzicielskie, a kolejne afery z jego udziałem to „dar z nieba” dla Opozdy. Kryzys wizerunkowy aktora może wpłynąć na decyzję sądu podczas sprawy rozwodowej z Joanną. Plotek poprosił o komentarz w tej sprawie ekspertkę od PR-u Żanetę Kurczyńską, która przyznała, że Opozda ogrywa Królikowskiego w medialnej aferze.

Joanna Opozda wygrywa medialny konflikt z Antonim Królikowskim. „Jest bezkonkurencyjna”

Specjalistka już wcześniej gorzko oceniła zachowanie Antoniego. „Jak tylko się pojawia, to ma kolejny kryzys wizerunkowy” - powiedziała. Tym razem mówiła o tym, jak Królikowski i Opozda rozgrywają medialny konflikt. Nietrudno stwierdzić, kto jest na przegranej pozycji.

- Joanna Opozda bardzo dobrze odnajduje się komunikacyjnie od początku „konfliktu medialnego”, jaki wybuchł w zeszłym roku między nią a Antkiem Królikowskim. Również teraz pokazuje, co myśli nt. danej sytuacji wprost o niej nie mówiąc - rozpoczęła prowadząca konto „Okiem PR-owca”, najwyraźniej nawiązując do szpil, które Joanna subtelnie wbijała byłemu partnerowi.

Zdaniem Kurczyńskiej Opozda świetnie ukazuje różnice i kontrast między nią a Królikowskim.

- Ona - przykładna mama, organizująca dziecku pierwsze urodziny, dbająca o syna, zarabiająca na niego etc., a Antek - problemy z prawem, zażywanie środków odurzających, brak zainteresowania synem. Opinia publiczna jest po jej stronie ewidentnie, czyli cel został osiągnięty.

Zobacz także: Joanna Opozda świętowała roczek Vincenta. Pokazała efektowny tort

Ekspertka nie uważa jednak, że sukces komunikacyjny aktorki to wyłącznie zasługa jej niezwykłych umiejętności. Opozda nie musi robić wiele, by cieszyć się sympatią, a w medialnym konflikcie ma „łatwego przeciwnika”.

- Warto pamiętać, że każda aktywność w sieci niesie za sobą jakiś komunikat, a kiedy między dwojgiem osób trwa jeszcze rozprawa np. o ustalenie opieki nad dzieckiem - każde zdjęcie, każdy podpis ma znaczenie. Myślę, że to pewnego rodzaju gra między Opozdą a Królikowskim i trzeba przyznać, że Asia jest tutaj bezkonkurencyjna. Ale też prawda jest taka, że ma dość łatwego przeciwnika, który sam tworzy sobie problemy - i te wizerunkowe, i te niosące dalej idące konsekwencje - podsumowała specjalistka od PR-u.

loader
Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl

Logo radiozet Dzieje się