Obserwuj w Google News

Joanna Jabłczyńska ma poważne problemy zdrowotne. Jest pod opieką specjalistów

1 min. czytania
28.02.2023 15:01
Zareaguj Reakcja

Joanna Jabłczyńska od pewnego czasu boryka się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Aktorka „Na Wspólnej” i prawniczka jest pod ciągłą opieką lekarzy, nie omija też rehabilitacji. Co aktualnie dzieje się z gwiazdą? Zdradziła szczegóły.

Joanna Jabłczyńska
fot. VIPHOTO/East News

Joanna Jabłczyńska w połowie maja 2022 roku przeszła operację. Prawdopodobnie chodziło o struny głosowe. W lipcu ubiegłego roku informowała, że miała nadzieję, iż zabieg rozwiąże jej problem. Zaczęła uczyć się mówić na nowo – niestety, gwiazda nadal toczy batalię o polepszenie stanu zdrowia.

Zobacz także:  Joanna Jabłczyńska podąża za szczególną modą. Te materiały mrożą krew w żyłach [WIDEO]

Joanna Jabłczyńska nadal walczy o zdrowie

- Mój głos pewnie nie wróci do poprzedniego stanu. Pewnie nie zrobię z nim takich cudów, jakie robiłam wcześniej – mówiła Joanna Jabłczyńska w rozmowie z „Plejadą”.

Aktorka ma na swoim koncie ogrom ról dubbingowych: udzielała głosu m.in. Kiarze w „Królu Lwie II: Czas Simby”, królewnie Śnieżce w „7 krasnoludkach – historii prawdziwej” czy też Arlene w filmie „Garfield: Koty górą”. Czy wróci do zawodu?

Redakcja poleca

- Cały czas jestem pod opieką specjalistów, teraz mam okres dodatkowych badań po rehabilitacji. Idzie dobrze, głos mi się nie łamie i nie znika. Ale żebym czuła się swobodnie ze swoim głosem, jest bardzo daleko. Możliwe, że nie usłyszymy go w takiej wersji, jakiej był  - tłumaczyła aktorka.

Joannie Jabłczyńskiej najbardziej w rekonwalescencji przeszkadza „siedzenie cicho”. Trudno jest jej po prostu milczeć. Miejmy nadzieję, że rehabilitacja przyniesie owocne efekty.

RadioZET.pl/Plejada.pl

Polskie gwiazdy
10 Zobacz galerię
fot. East NEWS