Obserwuj w Google News

Jasnowidz Jackowski miał nową wizję. „Ogromny i przerażający wybuch”

2 min. czytania
17.02.2023 16:41

Jasnowidz Jackowski wrócił z nowymi wizjami. Nagranie zostało usunięte tuż po transmisji, ale pojawiło się na nowo w serwisie YouTube. Jasnowidz z Człuchowa skupił się na przepowiedniach, które mogą wydarzyć się w najbliższym czasie. Ma przeczucie, że nastąpi ogromny wybuch – wydarzenie będzie miało fatalne skutki dla całego świata.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski
fot. screen YouTube JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Jasnowidz Krzysztof Jackowski zwrócił uwagę na to, co w ostatnim czasie dzieje się w rejonie Alaski. Jego zdaniem czeka nas jeszcze więcej prowokacji, które mają na celu wywołanie kolejnego konfliktu (o czym mówił też pod koniec grudnia). Jasnowidzowi z Człuchowa bardzo źle kojarzy się kwiecień. Przepowiedział również, z czym będą musieli zmierzyć się Polacy.

Zobacz także:  Jasnowidz Jackowski podnosi larum. „To będzie bardzo zakaźne, bardzo niebezpieczne”

Jasnowidz Jackowski przepowiada katastrofę

Krzysztof Jackowski przepowiada, że zanim zacznie się wojna na całym świecie, to w kilku mocarstwach może zostać ogłoszony stan gotowości bojowej. Zdaniem jasnowidza Alaska ma być rejonem wykorzystanym do prowokacji.

- Ogromny i przerażający wybuch, do którego się nikt nie będzie chciał przyznać. I to chyba nie będzie na terytorium Stanów Zjednoczonych. Będzie to na terenie być może Rosji i być może właśnie rejon tamten odludny… Stan gotowości bojowej i wybuch wielki, jeden... - mówił jasnowidz z Człuchowa.

Krzysztof Jackowski nie ominął w swoich wizjach Polski. Przepowiada, że blisko Europy (albo w Europie) widzi cały szwadron samolotów. Będzie to wyglądać bardzo groźnie. Zostanie też ogłoszona gotowość bojowa (zdaniem jasnowidza chodzi o kraje NATO) i w wielu państwach, w tym w Polsce, „będzie dochodziło do wezwań rezerwistów, do wcielania ludzi do służby wojskowej”.

Redakcja poleca

Znów wspomniał o kwietniu – wtedy sprawy na świecie mają się pokomplikować, a nieład pogłębi się jeszcze bardziej. Co więcej, jasnowidzowi kojarzą się wielkie baniaki w Ukrainie z mocno żrącą cieczą. Przepowiada, że właśnie te baniaki mają zostać wysadzone. Ludzie wpadną w panikę.

Jasnowidz Jackowski podczas transmisji mówił, że przez panikę ludzie będą zastanawiali się nad przemieszczaniem się, inni w świetle zagrożenia rzeczywiście się na to zdecydują. Taki obrót spraw ma mieć miejsce w krajach blisko Rosji, w tym w Polsce.

Według jasnowidza z Człuchowa, jeśli spełni się wizja o wybuchu oraz o przelatujących samolotach bojowych, „wtedy można powiedzieć, że się zacznie”.