Obserwuj w Google News

Jann był uczestnikiem "Nasz nowy dom". Katarzyna Dowbor wspomina wokalistę. "Jestem zachwycona"

Maciej Friedrich
2 min. czytania
28.02.2023 08:55
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Dowbor podczas preselekcji do Eurowizji 2023 trzymała kciuki za zwycięstwo Janna. Okazuje się, że wokalista i jego rodzina byli uczestnikami "Nasz nowy dom". Prezenterka zdradziła, z jakimi problemami zmagali się bliscy młodego artysty.

Jann / Katarzyna Dowbor
fot. Artur Zawadzki/REPORTER / EAST NEWS / VIPHOTO/East News

W konkursie Eurowizji 2023 Polskę reprezentować będzie Blanka Stajkow z piosenką "Solo". Wybór jurorów wzbudza spore kontrowersje, pojawiły się nawet oskarżenia o manipulowanie wynikami. Swojego niezadowolenia nie kryją zwłaszcza fani Janna, który z utworem "Gladiator" podbił serca widzów. 24-letni artysta zdaniem wielu osób miał szansę na wysokie miejsce i sprawdziłby się o wiele lepiej niż jego koleżanka po fachu. Kciuki za piosenkarza trzymała między innymi Katarzyna Dowbor. Okazuje się, że Jann i jego rodzina poznali gwiazdę Polsatu w jednym z odcinków " Nasz nowy dom".

Katarzyna Dowbor o Jannie. Wokalista był bohaterem "Nasz nowy dom"

Katarzyna Dowbor w rozmowie z "Faktem" zdradziła, że oglądała polskie preselekcje do Eurowizji 2023 i trzymała kciuki za Janna. Także zdaniem prowadzącej 24-latek poradził sobie świetnie i powinien wygrać.

- Oglądałam Janka, trzymałam za niego kciuki. Jestem nim zachwycona i uważam, że powinien wygrać. Super chłopak. Rośnie nam duża gwiazda - oceniła.

Katarzyna miała już okazję podziwiać talent Janna. Wokalista i jego rodzina byli bohaterami jednego z odcinków "Nasz nowy dom". Kiedy zaśpiewał, cała ekipa programu miała być zachwycona.

Redakcja poleca

Katarzyna Dowbor wspomina udział Janna w "Nasz nowy dom"

W rozmowie z tabloidem prowadząca "Nasz nowy dom" wspominała odcinek, w którym pomagała rodzinie Janna. Choć minęło 10 lat, Dowbor doskonale pamięta pogodną rodzinę piosenkarza.

- To było dziesięć lat temu i to był drugi odcinek programu "Nasz nowy dom". Pamiętam doskonale całą rodzinę. Oni mieli trudną sytuację życiową. Musieli się przeprowadzić z Lublina pod Garwolin do babci. Ta sytuacja ich zaskoczyła, ale byli bardzo pogodni i uśmiechnięci, dzieciaki zrobiły na mnie duże wrażenie i będę ich zawsze pamiętać. Dzieciaki mnie zadziwiały swoją mądrością, zaradnością i umiejętnością bycia razem. Fajna rodzina, bardzo ze sobą zżyta. Dużo czasu z nimi wtedy spędziłam - wspominała.

Także Jann bardzo miło wspomina udział w programie.

- Wspominam to bardzo dobrze. Na pewno była to dla nas bardzo fajna szansa. Co prawda, to było dawno, ale było bardzo fajnie. Ostatecznie był z tego bardzo pozytywny impakt - opowiadał w rozmowie z portalem Jastrząb Post.

Kto wie, może już niedługo zobaczymy Janna jako gwiazdora jednego z koncertów Polsatu.