Obserwuj w Google News

Jak wziąć udział w loterii Buddy? Nagrody kosztowały ponad 3 miliony złotych

2 min. czytania
11.11.2023 19:36
Zareaguj Reakcja
Jak wziąć udział w loterii Buddy? Nagrody kosztowały ponad 3 miliony złotych
fot. TouTube/Budda.TV

Budda, a właściwie Kamil Labudda, bo o nim mowa, to youtuber, który popularność zdobył tworząc treści o tematyce motoryzacyjnej. W ostatnich miesiącach jednak jego pseudonim był przywoływany w innym kontekście, bo postanowił rozdać część pieniędzy, które zarobił dzięki YouTube. Poprzez niestandardowe akcje społeczne oddał milion złotych. Tankował do pełna mieszkańcom Rzeszowa, zafundował wielu nastolatkom kurs na prawo jazdy, a pod jednym z domów dziecka zostawił walizkę pełną pieniędzy.

Zobacz też:  Polski youtuber znów chce rozdać fortunę. W grę wchodzą 3 miliony złotych

Budda organizuje ostatnią loterię

Wiele mówi się również o loteriach organizowanych przez Buddę. Youtuber we współpracy z federacją freakfightową FAME zorganizował losowanie drogich aut. Akcja okazała się ogromnym hitem, dlatego podjęto decyzję o jej powtórzeniu. Ostatnią loterię Budda organizuje jednak sam. Zapowiedział, że „będzie syto” i patrząc na nagrody oraz ich wartość, trudno się z tym nie zgodzić.

Redakcja poleca

Jak wziąć udział w loterii Buddy?

W ostatniej loterii Buddy do wygrania będzie aż siedem aut i trzydzieści nagród dodatkowych. Dwa z nich trafią do osoby, której nazwisko zostanie wylosowane jako pierwsze. Pozostałe pięć pojazdów wygra pięć innych osób. O jakich samochodach mowa? BMW M3, Audi RS6 C8, Mercedes A 45 S AMG, Toyota Supra i trzy egzemplarze BMW E46.

Zasady wzięcia udziału w losowaniu są proste. Należy kupić e-booka Buddy, do którego dołączone są losy. Dostępne są w kilku wariantach, które wyróżnia ilość dołączonych losów. Cena takiej przyjemności to w zależności od pakietu: 39 zł (jeden los), 79 zł (trzy losy), 139 zł (sześć losów) i 199 zł (dziesięć losów).

Źródło: Radio ZET/YouTube

Nie przegap
Największe konflikty gwiazd. Aż lecą iskry, gdy się spotykają [GALERIA]
15 Zobacz galerię
fot. Karol Makurat/REPORTER, Tomasz Zukowski/East News, TRICOLORS/East News, Mateusz Jagielski/East News