Obserwuj w Google News

Polski youtuber znów chce rozdać fortunę. W grę wchodzą 3 miliony złotych

2 min. czytania
03.11.2023 23:04
Zareaguj Reakcja

Kilka miesięcy temu Budda rozdał milion złotych w kilku akcjach społecznych. Youtuber poinformował o kolejnym przedsięwzięciu, w którym wygraną stanowi prawdziwa fortuna.

Polski youtuber znów chce rozdać fortunę. W grę wchodzą 3 miliony złotych
fot. instagram.com/budda.7

Budda, a właściwie Kamil Labudda, bo tak nazywa się youtuber, od lat tworzy filmy o tematyce motoryzacyjnej. Jego kanał jest najpopularniejszym z tej dziedziny w Polsce, co generuje niemałe dochody. 24-latek postanowił więc, że skoro dzięki widzom udało mu się zarobić, to teraz on pomoże zarobić im. Zorganizował kilka akcji społecznych, w wyniku których rozdał łącznie milion złotych. Między innymi: 100 tysięcy przekazał dla domu dziecka (co początkowo miało być tajemnicą), 50 tysięcy przekazał dla schroniska i po tysiącu pierwszym 50 osobom, które zaangażowały się w wyprowadzanie psów, rozdał też 50 voucherów na kurs prawa jazdy swoim 17 i 18-letnim widzom. Influencer regularnie angażuje się w przeróżne akcje charytatywne. W ciągu kilku lat wsparł wiele osób, czym jeszcze bardziej zaskarbił sobie sympatię Polaków.

Zobacz też:  Lil Masti wyszła za mąż! „Szybka decyzja, szybkie wykonanie”

Budda organizuje kolejną loterię. O co chodzi?

Inną charakterystyczną dla Buddy działką są loterie. Youtuber zorganizował już kilka akcji, których główną nagrodą były luksusowe, zatankowane do pełna samochody. Zapowiedział, że ostatnia loteria będzie naprawdę spektakularna i wiele wskazuje na to, że takowa właśnie nadchodzi.

Do wygrania ma być nie jedno, nie dwa auta, a siedem, których łączna wartość ma wynosić ponad 3 miliony złotych. Budda poinformował, że pojazdy są już zakupione i gotowe do zaprezentowania światu, co nastąpi w sobotę. Na ten moment nie wiemy, co będzie „główną gwiazdą” tej loterii.

Redakcja poleca

Ile kosztuje los na loterii Buddy?

Aby wziąć udział w loterii organizowanej przez youtubera, trzeba zakupić los. Nie jest pewne, ile ten ma kosztować podczas ostatniej loterii, ale Budda zapowiedział, że nie będzie droższy niż w poprzednich edycjach tej inicjatywy. Wtedy jeden los kosztował 39 zł, trzy 79 zł, sześć 139 zł i dziesięć 199 zł.

Źródło: Radio ZET/YouTube

Nie przegap
Największe konflikty gwiazd. Aż lecą iskry, gdy się spotykają [GALERIA]
15 Zobacz galerię
fot. Karol Makurat/REPORTER, Tomasz Zukowski/East News, TRICOLORS/East News, Mateusz Jagielski/East News