Obserwuj w Google News

Izabella Krzan w "Pytaniu na śniadanie" ujeżdża kamela. Tomasza Kammela

2 min. czytania
23.02.2023 10:55
Zareaguj Reakcja

W ostatnim odcinku popularnego programu porannego „Pytanie na śniadanie“ doszło do nietypowych scen. Oto Izabella Krzan wprost z wakacji na Mauritiusie wjechała do pracy na kamelu. Tyle, że Tomaszu Kammelu.

Izabella Krzan w "Pytaniu na śniadanie" ujeżdża kamela. Tomasza Kammela
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

„Pytanie na śniadanie” wciąż lubi i potrafi zaskakiwać. Znany i lubiany program Telewizji Polskiej po raz kolejny zaskoczył widzów, którzy uruchomili swoje telewizory z samego rana. Oczom widzów ukazał się bowiem nietypowy obrazek. Oto prowadząca Izabella Krzan wjechała do studia na kamelu. Traf jednak chciał, że nie na zwierzęciu, tylko redakcyjnym koledze o podobnie brzmiącym nazwisku.

Redakcja poleca

Izabella Krzan na Kammelu

Prowadząca była na baranach redakcyjnego kolegi, Tomasza Kammela, który chętnie wniósł ją do studia. Teraz oboje chwalą się to nietypową „przejażdżką” w social mediach programu.

Na profilu @pytanienasniadanie w serwisie Instagram opublikowano zdjęcie w czwartek 23 lutego rano. Seria czterech zjęć, na których ucieszenie Izabella Krzan i Tomasz Kammel machają rękami, podpisane zostało:

– Izabella wróciła z Mauritiusa na wielbłądzie… w sensie Camelu… to znaczy Kammelu – czytamy w lakonicznym opisie fotografii.

TVP śmiechem kupuje widzów

Humorystyczne podejście prowadzących poskutkowało pozytywną reakcją odbiorców. Fotografia na profilu, obserwowanym przez ponad 151 tysięcy fanów, w ciągu zaledwie trzydziestu minut zdobyło ponad 127 lajków oraz kilku pozytywnych komentarzy.

– Zawsze można liczyć na ponoszenie się nawzajem – napisała jedna z osób komentujących.

„Pytanie na śniadanie” – inne pozytywne wejścia na scenę

Profil programu wypełniony jest podobnymi pozytywnie zakręconymi momentami, które zawsze zyskują przychylność widzów, którzy chętnie dzielą się swoimi odczuciami w komentarzach.

Ostatnie zdjęcie Idy Nowakowskiej i Tomasza Wolnego, na którym pozują do wspólnego selfie, też cieszy się wielką popularnością.

Nie wspominając już o jakiejkolwiek wzmiance o ulubionej parze Polski – Katarzynie Cichopek i Macieju Kurzajewskim, których każde zdjęcie staje się wydarzeniem kulutralnym sezonu. Ostatnio internauci zachwycają się ich wspólnymi zdjęciami z wycieczki do Wenecji.

Czytaj także:  Nowe informacje w sprawie Królikowskiego. To ostatnia deska ratunku?

RadioZET.pl/Instagram

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl