Obserwuj w Google News

Katarzyna Cichopek gorzko o Joannie Opoździe. Surowo oceniła ją w „PnŚ”

2 min. czytania
16.02.2023 08:45
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Cichopek skrytykowała Joannę Opozdę w „Pytaniu na Śniadanie”. Prezenterka subtelnie wbiła jej szpilę, głośno zastanawiając się nad szczerością dobrych intencji aktorki. Czyżby Cichopek uważała, że Opozda próbuje jedynie zwrócić na siebie uwagę?

pnś-cichopek-gorzko-o-opoździe-surowo-ją-oceniła
fot. TRICOLORS/East News, VIPHOTO/East News

Katarzyna Cichopek pozostaje w centrum medialnego zainteresowania od momentu, gdy Paulina Smaszcz ujawniła jej romans z Maciejem Kurzajewskim. Mimo wielu publikacji na ich temat, prowadzący „ Pytania na Śniadanie” rzadko i oszczędnie wypowiadają się na temat ich życia prywatnego. Wydaje się, że Cichopek uznaje to za najlepszy sposób komunikacji z mediami, ponieważ postanowiła ona skrytykować ostatnie wyznanie Joanny Opozdy. Co gwiazda TVP powiedziała o aktorce?

Redakcja poleca

Katarzyna Cichopek zarzuca Joannie Opoździe „chęć podgrzewania atmosfery wokół siebie”

Joanna Opozda niedawno zaskoczyła fanów wyznaniem o chęci powiększenia rodziny. Celebrytka samotnie wychowuje syna, ponieważ jego ojciec, Antoni Królikowski, zdaniem aktorki ma nie interesować się dzieckiem. Mimo to Joanna przyznała, że chciałaby adoptować kolejną pociechę. Deklaracja Opozdy została szczegółowo omówiona w ostatnim wydaniu „Pytania na Śniadanie”.

- Joanna Opozda oznajmiła, że chciałaby mieć kolejne dziecko. W tym momencie wychowuje samotnie swojego synka. Ale na pytanie, czy chciałaby mieć jeszcze dzieci, odpowiedziała, że owszem i zastanawia się na adopcją. I podobno już nawet zaczęła czytać na ten temat. Więc oczywiście burza w sieci, fani nie mogą się doczekać kolejnych kroków - przedstawiono temat widzom porannego programu Telewizji Polskiej.

Następnie Katarzyna Cichopek i prowadząca cykl „Czerwony dywan”, Marta Surnik postanowiły ocenić, czym kierowała się aktorka, decydując się na takie wyznanie.

- To jest długa droga. No ale, oczywiście, no... piękny pomysł. Oby takich więcej - nieśmiało zaczęła Cichopek.

Surnik była jednak nieco bardziej radykalna w swych ocenach.

- Tak właśnie wygląda podgrzewanie atmosfery wokół siebie. No bo to jest bardzo odważna deklaracja - podsumowała surowo.

- Tak - przytaknęła jej Katarzyna. - Miejmy nadzieję, że za tym nie idzie chęć podgrzewania atmosfery wokół siebie tylko miłość do dziecka. To jest bardzo delikatny temat.

Spodziewaliście się, że Katarzyna Cichopek pozwoli sobie na ocenę poczynań innych polskich celebrytów?