Obserwuj w Google News

Wakacyjny dramat Izabelli Krzan. Przez inflację w tym roku tylko Portugalia

2 min. czytania
26.06.2023 16:43
Zareaguj Reakcja

Inflacja nie oszczędza nawet znanych i lubianych, o czym przekonała się Izabella Krzan. Prowadząca „Pytanie na Śniadanie” przyznała, że w tym roku z powodu oszczędności wakacyjny odpoczynek planuje w Portugalii.

Wakacyjny dramat Izabelli Krzan. Przez inflację w tym roku tylko Portugalia
fot. Mateusz Jagielski/East News

Izabella Krzan szerszej publice dała się poznać w 2016 roku, gdy zdobyła tytuł Miss Polonia. Modelka wykorzystała swoje pięć minut sławy nawiązując współpracę z TVP. Pojawiła się na ekranach telewizorów jako prowadząca „Koło fortuny” i jako prowadząca okolicznościowych wydarzeń telewizji publicznej, a następnie dołączyła do grona prezenterów „Pytania na Śniadanie”. Nikogo chyba też nie zdziwi, że Krzan doczekała się niemałej publiki na swoim Instagramie. Poczynania gwiazdy TVP śledzi aż 279 tys. internautów.

Zobacz też:  Tomasz Kammel odchodzi z "Pytania na śniadanie"? Zdradził swój plan. "Kammel i Krzan do TVN"

Izabella Krzan o wakacjach. W tym roku skromny wyjazd do Portugalii

Izabella Krzan na Instagramie ochoczo dzieli się kadrami ze swojego życia. Nie brakuje oczywiście zdjęć z egzotycznych wakacji – już w styczniu gwiazda TVP poleciała na Bali, a w lutym wyruszyła na afrykańską wyspę Mauritius. Niestety okazuje się, że pod względem wyjazdów Izabella Krzan zalicza bieżący rok do ubogich, bowiem w planach ma jeszcze wyjazd do Portugalii, a kierunek ten obrała z racji oszczędności.

- Mamy taką tradycję [z partnerem przyp. red.], że czasami jedziemy na taki porządny gruby wyjazd gdzieś daleko. Taki rok był poprzedni. W tym roku trochę oszczędzamy i jedziemy do miejsca, które znamy, kochamy. Jest nim Portugalia. Raz na dwa lata jest Portugalia, a raz jest jakiś fajniejszy, grubszy wyjazd. Ten rok jest tym, że jedziemy do naszej ukochanej Portugalii – wyznała w rozmowie z „Plejadą” Izabella Krzan.

Redakcja poleca

Izabella Krzan szczerze o oszczędnościach. Ma kredyt

Izabella Krzan przyznała, że inflacja dopada również i ją. Dodała również, że mimo trudności, stara się być skrupulatna w organizowaniu swoich finansów

- Inflacja zżera chyba z każdego portfela. Ja jestem skrupulatna, jeśli chodzi o finanse i mam jakieś zadłużenia, w tym przypadku kredyt – powiedziała Izabella Krzan.

Celebrytka przy okazji szerzej opowiedziała o swoim zadłużeniu. Przyznała, że stara się robić wszystko, by jak najszybciej wywiązać się z finansowych zobowiązań.

- Chyba wspólnym mianownikiem każdego z nas jest kredyt, ja takowy też posiadam, to też dlatego staram się zbierać i odkładać pieniądze, aby z tych zobowiązań się wywiązać i przede wszystkim, jak najszybciej je zamknąć. Oszczędności to jest bardzo ważna rzecz. Ja jestem po ekonomii i też wcielam niektóre zasady z ekonomii w swoje życie - dodała na koniec. 

Wpadki telewizyjne Filip Chajzer
9 Zobacz galerię
fot. Artur Zawadzki/Reporter/East News