Obserwuj w Google News

Ida Nowakowska zdradziła, co ma na stopach. To dlatego ich nie pokazuje

2 min. czytania
10.07.2023 13:35
Zareaguj Reakcja

„Pytanie na Śniadanie” ponownie zaskoczyło widzów. Tym razem fani śniadaniówki TVP usłyszeli niecodzienną wymianę zdań między prowadzącymi. Małgorzata Tomaszewska nieoczekiwanie zapytała Idę Nowakowską o jej stopy. Jaki sekret skrywają kończyny prezenterki?

ida-nowakowska-zdradziła-co-ma-na-stopach-to-dlatego-ich-nie-pokazuje
fot. Pawel Wodzyński/East News

Widzowie „ Pytania na Śniadanie” musieli przeżyć szok, gdy usłyszeli, o czym rozmawiają prowadzące ostatniego wydania śniadaniówki TVP. Podczas emisji programu na żywo Małgorzata Tomaszewska zapytała o stopy Idy Nowakowskiej. To nie pierwsza taka sytuacja w porannym programie Telewizji Polskiej. Wcześniej Katarzyna Cichopek niczym Kopciuszek zgubiła pantofelek i pokazała telewidzom stópkę. - Nie ma koślawego palucha - oceniła wówczas ekspertka. Później z butów wyskoczyła też Małgorzata Opczowska, która utknęła w ogrzewaczu do stóp. Co wydarzyło się tym razem?

„Pytanie na Śniadanie”. Ida Nowakowska opowiada o stopach. „Nie są do pokazywania”

Gospodynie „Pytania na Śniadanie” dyskutowały o niewygodnym obuwiu podczas upałów. Niespodziewanie temat rozmowy zszedł na stopy Idy Nowakowskiej. Prezenterka jest zawodową tancerką i zasiadała w jury programu „ You Can Dance”. Małgorzata Tomaszewska postanowiła więc zadać jej niedyskretne pytanie.

- Pęcherze są chlebem powszednim tancerza. Czy używałaś dezodorantów albo talków? - zwróciła się do współprowadzącej. - Czasami tak. Jak się tańczy w puentach, do dzisiaj używam talku, to pomaga tej stopie znaleźć takie idealne miejsce w bucie, tej pozycji, która jest nienaturalna - wyjaśniła nieco zawstydzona Nowakowska.

Redakcja poleca

Gwiazda zdecydowała się też na szczere wyznanie. Okazuje się, że stopy tancerek są narażone na ból. Co dzieje się z podczas tańca z tą częścią ciała i dlaczego Ida nie pokazuje stóp tak, jak inne prezenterki „PnŚ”?

- Stopy tancerek, jeśli już o tym mamy tak sobie chwilę porozmawiać, są przyzwyczajone do tego bólu. Dlatego też nigdy nie pokazuję swoich stóp, bo one mają różne zgrubienia takie miejsca, które są dla mnie cenne, bo dzięki temu mogę sobie spokojnie tańczyć i się nie przejmować tym. Natomiast to jest zupełnie inny świat, te stopy nie są do pokazywania - wytłumaczyła Nowakowska.

pytanie-na-śniadanie-ida-nowakowska-opowiada-o-stopach-tancerek
fot. TVP (Pytanie na Śniadanie)