Obserwuj w Google News

Harry i Meghan dowiedzieli się, kto stoi za ich problemami. Padło wiele imion

2 min. czytania
04.07.2023 18:11
Zareaguj Reakcja

Wieść niesie, że książę Harry i Meghan Markle postanowili zrobić rekonesans. Para już wie, kto stoi za ich problemami, których w ostatnim czasie tylko im przybywa. Do jakich wniosków doszli? Odpowiedź może zaskoczyć.

Harry-i-Meghan-dowiedzieli-się-kto-stoi-za-ich-problemami
fot. Rex Features/East News

Książę Harry i Meghan Markle w ostatnim czasie naprawdę nie mają lekko. Media co rusz zalewają kolejne doniesienia o ich rzekomym rozstaniu, jakiś czas temu stracili umowę ze szwedzkim gigantem streamingowym, a dodatkowo ich własne projekty nie cieszą się takim zainteresowaniem, jakiego się spodziewali.

Redakcja poleca

Nie oznacza to jednak, że działania royalsów nie są dochodowe. Przypomnijmy, że  Meghan i Harry pracują z Netflixem nad nowym dokumentem, który opowiadać będzie o grupie brytyjskich weteranów, którzy uczestniczyli w Igrzyskach Niezwyciężonych. W mediach jednak coraz częściej słyszy się o tym, że Harry i Meghan nie są zadowoleni z własnych sukcesów…

Harry i Meghan dowiedzieli się, kto stoi za ich problemami

Okazuje się, że Sussexowie twierdzą, że ich działania powinny być bardziej efektywne, a tym, co hamuje ich triumf, jest rzekomo klątwa. Jak podaje „Daily Mail”, para narzeka na pecha, który zaczął im towarzyszyć w momencie, w którym opuścili rodzinę królewską.

Co więcej, małżonkowie mieli zrobić nawet wstępne rozeznanie w tej sprawie. Z kalkulacji royalsów wynika jednak, że ich plany pokrzyżowały m.in. pandemia, śmierć księcia Filipa oraz odejście królowej Elżbiety.

Para jest przekonana, że ich pozorny upadek nie jest zależny od nich i czują, że „wielokrotnie mieli pecha” przez inne wydarzenia na świecie - – czytamy w „Daily Mail”.

Jak zauważa Plejada, pogarszający się stan zdrowia Filipa przypadał na okres, w którym Sussexowie udzielali głośnego wywiadu dla Oprah Winfrey. Śmierć Elżbiety II zbiegła się natomiast z premierą podcastu Meghan.

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl

RadioZET.pl/Plejada.pl