Obserwuj w Google News

Rodzina księżnej Kate zaliczyła spektakularną wpadkę. Spotkała ich za to kara

2 min. czytania
04.07.2023 09:20
Zareaguj Reakcja

Ruszył Wimbledon. W poniedziałek odbyły się pierwsze mecze turnieju wielkoszlemowego, które od lat cieszą się dużym zainteresowaniem royalsów. Na rozgrywkach regularnie pojawia się m.in. Kate Middleton, która do 2017 roku mogła cieszyć się tam towarzystwem swoich najbliższych. Co się zmieniło?

Rodzina-księżnej-Kate-zaliczyła-spektakularną-wpadkę-Spotkała-ich-za-to-kara
fot. Rex Features/East News

Kate Middleton znana jest w świecie nie tylko jako naczelna dworska modnisia, lecz także jako zaprawiona fanka tenisa ziemnego. Małżonka  księcia Williama od lat doskonali się w tym sporcie, jest też patronką All England Tennis Club (organizatora Wimbledonu), a całkiem niedawno wzięła udział w meczu charytatywnym, w którym pokonała samego Rogera Federera.

Redakcja poleca

Księżna Walii niemal regularnie pojawia się także na widowni turniejów wielkoszlemowych, które dogląda wyłącznie z najlepszych miejsc. Odwiedzając  Wimbledon, można dostrzec Kate, gdy ta zasiada w Royal Box na korcie centralnym. Loża dla najwykwintniejszej śmietanki towarzyskiej jeszcze do niedawna mogła gościć również najbliższą rodzinę księżnej, lecz w 2017 roku Middletonów pozbawiono tego przywileju.

Rodzina Kate Middleton i banicja na Wimbledonie

Matka i siostra Kate zajmują obecnie miejsca w loży standardowej, a restrykcyjne zasady klubu All England nie dopuszczają żadnych zmian w tej kwestii. Okazuje się, że CarolePippa zaszły klubowi za skórę, ponieważ… spóźniły się na mecz. Jak podaje magazyn „Hello”, spóźnialscy członkowie zgrupowania nie mają prawa wstępu na lożę, w efekcie czego zostają „wygnani” na miejsca dla zwykłych śmiertelników.

Rodzina Kate Middleton
fot. Rex Features/East News

Ojciec księżnej Kate też ma wpadkę na koncie. Co zrobił Michael Middleton?

Wpadek Middletonów na Wimbledonie jest jednak nieco więcej. Gafę popełnił również ojciec księżnej Michael, o czym Kate opowiedziała w filmie dokumentalnym BBC. „Sue Barker: Our Wimbledon” miał premierę w 2017 roku, a żona Williama przyznała w nim, że jej ojciec został wplątany w bardzo niezręczną pomyłkę, gdy przekręcił imiona ważnych zawodników.

Michael Middleton chciał dobrze wypaść przed Timem Henmanem, którego pomylił z grającym na korcie Pete’em Samprasem.

- Przechodziliśmy obok Tima Henmana i właśnie widzieliśmy grę Samprasa. Mój tata powiedział: „Cześć Pete!”. Czułam się upokorzona  mówiła Kate.

Sobowtóry w show-biznesie. Lista gwiazd, które wyglądają tak samo.
7 Zobacz galerię
fot. GABE GINSBERG/Getty AFP/East News, Laurent Vu/SIPA/SIPA/East News Więcej: https://rozrywka.radiozet.pl/plotki/sobowtory-w-show-biznesie-lista-gwiazd-ktore-wygladaja-tak-samo

RadioZET.pl/Plotek.pl