Obserwuj w Google News

Gwiazdor „Białego lotosu” rozwodzi się. Małżeństwo z fryzjerem trwało tylko pół roku

2 min. czytania
15.11.2023 11:48
Zareaguj Reakcja

Lukas Gage i Chris Appleton zdecydowali się zakończyć swoje małżeństwo zaledwie pół roku po ślubie. Aktor, znany m.in. z serialu „Biały lotos”, i fryzjer gwiazd już niebawem spotkają się w sądzie. Jak donoszą zagraniczne media, pozew rozwodowy miał złożyć Appleton.

@chrisappleton1
fot. Screen Instagrama @chrisappleton1

Jak podaje portal TMZ, w amerykańskim show-biznesie aż huczy od plotek dotyczących rozstania Lukasa Gage’a i Chrisa Appletona. Gage to wschodząca gwiazda Hollywood, młody aktor, którego widzowie mogą kojarzyć z takich produkcji, jak: „Biały lotos”, „Euforia”, czy „You”. Appleton natomiast znany jest jako fryzjer gwiazd. Z jego usług korzysta m.in. Kim Kardashian.

Historia miłości gwiazd

Mężczyźni po kilku miesiącach znajomości zaręczyli się, a w kwietniu tego roku pobrali w kaplicy Little White Chapel w Los Angeles. Miejscu dobrze znanym amerykańskim gwiazdom – to tam ślub brała m.in. Britney Spears.

Gage i Appleton chętnie dzielili się swoim szczęściem z fanami i co jakiś czas zamieszczali wspólne zdjęcia w serwisach społecznościowych. Na Instagrama trafiło także zdjęcie z ceremonii ślubnej pary.

„Zrobiliśmy to” – napisał pod jednym ze zdjęć wybranek aktora, informując internautów o niezwykłej uroczystości.

Aktor i fryzjer rozwodzą się po pół roku małżeństwa

Z informacji przekazanych przez portal TMZ wynika, że po miłości gwiazd nie ma już śladu. Pozew o rozwód miał wnieść Chris Appleton. Jako przyczynę rozpadu małżeństwa podał „różnice nie do pogodzenia”.

Redakcja poleca

Mówi się, że dla celebryty nie była to łatwa decyzja. Jak podaje źródło portalu, mężczyzna robił wszystko, by dojść do porozumienia z mężem. Jego starania spełzły jednak na niczym. Appleton uznał wówczas, że najlepszym wyjściem będzie rozwód. Para, wraz ze ślubem, zawarła intercyzę – ominą ją zatem kwestie dotyczące podziału majątku.

Źródło: Radio ZET/TMZ

Nie przegap
Rozwody kościelne w polskim show-biznesie. Kto unieważnił swoje małżeństwo?
8 Zobacz galerię
fot. Beata Zawrzel/REPORTER/East News