Obserwuj w Google News

Poprosiła muzyka o pomoc. Dzięki niemu zaręczyła się z partnerką

2 min. czytania
15.11.2023 07:00
Zareaguj Reakcja

Muzyk Babyface otworzył swoim fankom drogę do małżeństwa. Kiedy otrzymał od jednej z nich prośbę w zorganizowaniu oświadczyn, nie zastanawiał się dwa razy. Wyjątkowy moment uchwycono na wideo.

Babyface pomógł jej w oświadczynach. Dzięki niemu zaręczyła się z partnerką
fot. Shutterstock/Randy Miramontez, Youtube: Jellystaintedtreats - @Babyface Helped me with my marriage proposal. thank you to him and his management team.

Babyface, uznany muzyk R&B, pomógł niedawno zakochanej fance w zorganizowaniu niezapomnianych oświadczyn. Kiedy Angelica Pichardo i jej partnerka Diana Rosario pojawiły się na spotkaniu z artystą, zdarzyło się coś wyjątkowego.

Babyface pomógł w fankom w zaręczynach

Angelica Pichardo chciała sprawić, że jej partnerka Diana zapamięta jej oświadczyny na całe życie. Napisała do Babyface’a na Instagramie, informując, że zamierza poprosić swoją ukochaną o rękę podczas zakulisowego spotkania. Artysta nie miał nic przeciwko temu.

Redakcja poleca

Chcąc pomóc w zorganizowaniu oświadczyn, Babyface postawił swoich pracowników w stan najwyższej gotowości. Między innymi dzięki nim udało się zrealizować plan zakochanej Pichardo.

Oglądaj

Wyjątkowa scena, w której Diana zauważa klęczącą za nią Angelicę, została uwieczniona na nagraniu. W opisie filmu czytamy: „Nasza miłość jest czymś, o czym słyszysz tylko w piosenkach”. „Nadal jestem w szoku! Dziękuję, Babyface! Dziękuję, kochanie, za spełnienie moich marzeń! Cóż za oświadczyny, wow!” – napisała pod nagraniem Diana Rosario.

Kim jest Babyface?

Kenneth Brian Edmonds, znany jako Babyface, jest amerykańskim muzykiem R&B, producentem muzycznym i współzałożycielem wytwórni LaFace Records.

Oglądaj

Na swoim koncie ma w sumie 15 albumów muzycznych, trzy nagrody Grammy i wiele współprac z największymi nazwiskami w świecie muzyki – między innymi z Madonną, Michaelem Jacksonem, Janet Jackson i Erikiem Claptonem.

Źródła: Radio ZET/TMZ.com

Nie przegap
Aleksander Kwaśniewski o ślubie z Jolantą Kwaśniewską
9 Zobacz galerię
fot. Piotr Kamionka/REPORTER/EAST NEWS