Obserwuj w Google News

Quiz. "The Crown". Na 4. pytanie odpowiadają tylko eksperci rodziny królewskiej

Sergiusz Kurczuk
1 min. czytania
14.11.2023 16:19
Zareaguj Reakcja

"The Crown" to jeden z popularniejszych seriali Netflix. Czy należysz do grona jego fanów? Jeśli tak, nie będziesz mieć problemu z odpowiedzią na pytania naszego quizu!

The Crown - Imelda Staunton, Elizabeth Debicki - kadr z serialu Netflix
  • 10 pytań Rozpocznij quiz
fot. Netflix/Avalon/Photoshot/East News

Na Netflix niebawem trafi finałowy sezon serialu "The Crown". Z tej okazji postanowiliśmy przygotować quiz z wiedzy o produkcji, która porwała miliony widzów na całym świecie.

Quiz "The Crown": znasz odpowiedzi na wszystkie 10 pytań?

"The Crown" to jeden z flagowych tytułów w ofercie Netflix. Niestety niebawem zobaczymy ostatnie odcinki opowieści o królowej Elżbiecie II, jej dworze, relacjami najbliższymi i zawiłym życiu. Brytyjska produkcja od lat cieszy się nieustającą popularnością. Nie jest to jedynie zasługa zainteresowania rodziną królewską z Wielkiej Brytanii, ale również gwiazdorską obsadą serialu.

6. sezon "The Crown" został podzielony na dwie części. Odcinki 1-4 trafią na Netflix już 16 listopada 2023 roku. Na część drugą, czyli odcinki 5-10, widzowie będą musieli poczekać do 14 grudnia 2023 roku.

Redakcja poleca

Oczekiwanie na zakończenie tej pełnej emocji opowieści na pewno umili Wam nasz quiz. Jeśli zdobędziecie 100% poprawnych odpowiedzi, w pełni zasługujecie na koronę!

Źródło: Radio ZET

Nie przegap
The Crown - kadr z serialu Netflix
8 Zobacz galerię
fot. Netflix/materiały prasowe

logo Tu się dzieje