Obserwuj w Google News

Grażyna Wolszczak zachwyca się Julią Wieniawą. Zapomniała, co o niej mówiła?

1 min. czytania
21.02.2023 09:57
Zareaguj Reakcja

Grażyna Wolszczak ostatnio opowiadała w wywiadach, że jej współpraca z Julią Wieniawą nie zaczęła się najlepiej. Obecnie aktorka prowadzi zupełnie inną narrację. Wyznała, że jest zachwycona młodą gwiazdą.

Grażyna Wolszczak
fot. TRICOLORS/East News

Grażyna Wolszczak zachwyca się Julią Wieniawą. Aktorka dała młodej celebrytce szansę na sprawdzenie się w teatrze. Wolszczak prowadzi Garnizon Sztuki, w którym wystawiono popularną w ostatnim czasie "Grę". Co ciekawe, wcześniej gwiazda "Na Wspólnej" uważała, że ciężko się współpracuje z Julią Wieniawą. Teraz się nią zachwyca.

Zobacz także: Wolszczak zatrudniła Wieniawę w teatrze: "Myślała, że chcemy wykorzystać jej popularność"

Grażyna Wolszczak zachwyca się Julią Wieniawą. Zapomniała, co o niej mówiła?

Grażyna Wolszczak jest ostatnio obecna w mediach za sprawą sztuki teatralnej o tytule "Gra". Aktorka zatrudniła Adama Woronowicza i Julię Wieniawę. Na temat Julii nie wypowiadała się jednak pochlebnie jeszcze kilka miesięcy temu. Wszystko wskazuje na to, że zmieniła zdanie i doceniła starania Wieniawy.

Redakcja poleca

Grażyna Wolszczak udzieliła wywiadu magazynowi "Wprost", w którym podzieliła się swoimi przemyśleniami. Zachwycała się Julią Wieniawą i chwaliła jej zaangażowanie.

Pierwszy raz w życiu, a zawód mój uprawiam naprawdę długo, widziałam, żeby ktoś przyszedł na pierwszą próbę z nauczonym "na blachę" tekstem – to była Julia. Jest nieprawdopodobnie zawodowa! Piekielnie poważnie traktuje wszystko, czego się podejmuje. A efekt? Powiem tyle: to trzeba zobaczyć – wyznała Wolszczak.

Czy to początek ich współpracy? Czas pokaże.

Zobacz także:  Antoni Królikowski straci prawa rodzicielskie? Prawniczka nie ma wątpliwości

RadioZET.pl/Wprost

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl