Obserwuj w Google News

Tomaszewska opowiedziała o problemach psychicznych. W tle mobbing, lżenie i zastraszanie

2 min. czytania
21.02.2023 09:46
Zareaguj Reakcja

Małgorzata Tomaszewska z niejednego pieca chleb jadła. Zanim została gwiazdą TVP, próbowała swoich sił w modelingu. Po pewnym czasie stwierdziła jednak, że to nie dla niej. Mobbing, lżenie i zastraszanie były wówczas zjawiskami powszechnymi. Z zawodu modelki odeszła z problemami, które musiała rozwiązywać z pomocą terapeuty.

Tomaszewska opowiedziała o problemach psychicznych. W tle mobbing, lżenie i zastraszanie
fot. Wojciech Olkusnik/East News

Droga do sukcesu nie jest usłana różami. A nawet jeżeli jest, to są to róże z dużymi kolcami. Małgorzata Tomaszewska, która dziś jest jedną z twarzy "Pytania na Śniadanie" TVP, miała okazję przekonać sie o tym na własnej skórze. Zanim zasiadła na kanapie śniadaniowego show, próbowała swoich sił w modelingu. Ta przygoda sporo ją kosztowała.

Zobacz także: Kolejna gwiazda przerwała milczenie w sprawie mobbingu w mediach. "Zaciskasz zęby z płaczem"

Małgorzata Tomaszewska opowiedziała o mobbingu

Małgorzata Tomaszewska zna show-biznes od podszewki. W jednym z wywiadów wspominała początki swojej kariery, które pozostawiły trwały ślad na jej psychice. Przygodę z modelingiem opłaciła własnym zdrowiem.

Ja się w swojej karierze, nie w Telewizji Polskiej, ale spotkałam się z takim modelem zarządzania, zastraszeniem  i ośmieszaniem pracownika. Ja tego nie lubię, nawet jeśli nie dotyka bezpośrednio mnie. Uważam, że takich rzeczy nie powinno być. To był powód, dla którego zrezygnowałam z modelingu w pewnym momencie, bo usłyszałam, jak ośmieszano przy mnie dziewczynę, mówiono o jej wadze, o jej wyglądzie. Wtedy nie była to branża dla mnie, ona się teraz na szczęście zmienia - tłumaczyła w rozmowie z Pomponikiem.

Praca w toksycznym środowisku sprawiła, że Tomaszewska musiała szukać pomocy u specjalisty.

Staram się coraz mniej oglądać telewizji, właśnie, żeby psychicznie od tego wszystkiego odpocząć. Nie boję się tego i uważam, że o tym należy mówić – ja też mam swoją psychoterapię, na którą uczęszczam, mam swoje spotkania ze wspaniałą panią psycholog, która też mi wiele rzeczy tłumaczy - tłumaczyła w wywiadzie dla jastrząb Post.
Redakcja poleca

Małgorzata Tomaszewska skarży się na hejt

To, że gwiazdy narażone są na ataki ze strony internautów, wydaje się oczywiste. Ale fakt, że hejt potrafi być dla nich bardzo dotkliwy, dla części osób już oczywistym nie jest. Celebrytów, którzy decydują się na wypowiedzenie hejterom otwartej wojny, wciąż przybywa. Niedawno Joanna Koroniewska wytoczyła ogromne działa. Opublikowała na Instagramie obraźliwe komentarze, które pojawiły się pod jej postami, grożąc, że następnym razem nie zawaha się opublikować nazwisk użytkowników, którzy ja atakują. Jednak nie każdy jest chętny, by brać udział w internetowych potyczkach, które nierzadko przypominają walkę z wiatrakami. Małgorzata Tomaszewska, na przykład, stara się radzić sobie z hejtem, uczęszczając na terapię.

Niezależnie ile lat jest się w show-biznesie, to znajdzie się taki moment, ta jedna szpileczka, która zaboli. Ja tego balansu szukam też dzięki specjalistom - zdradziła w Jastrząb Post.
Redakcja poleca

Źródła: RadioZET.pl/Pomponik.pl/JastrzabPost.pl