Obserwuj w Google News

Górniak ostrzega przed wychwalaniem diabła! Zdradziła jak się bronić

2 min. czytania
28.11.2022 13:40
Zareaguj Reakcja

Edyta Górniak słynie nie tylko z niezwykłej barwy głosu, ale także z kontrowersyjnych wypowiedzi na temat duchowości, pozaziemskich cywilizacji czy globalnych spisków. Tym razem zasugerowała, że Polacy lubią...oddawać się wychwalaniu diabła. Zdradziła też, jak bronić się przed nieczystą energią.

Edyta Górniak
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER/East News

Edyta Górniak zapisała się w historii polskiej muzyki rozrywkowej jako niekwestionowana legenda. Piosenkarka ma na swoim koncie liczne sukcesy, w tym zaszczytne drugie miejsce w Konkursie Piosenki Eurowizji, gdzie zaprezentowała utwór „To nie ja!”. W 1995 roku artystka wydała swój pierwszy album „Dotyk”, co zapoczątkowało jej wieloletnią i bardzo owocną karierę.

Zobacz także:  Edyta Górniak wystąpi przed rodziną królewską w Londynie. Znamy szczegóły!

Edyta Górniak ma radę dla Internautów. „Narzekanie jest wychwalaniem diabła”

Edyta Górniak w ostatnim czasie wzbudza wiele sensacji nie za sprawą nowych muzycznych projektów, a dość  kontrowersyjnych wypowiedzi na tematy związane z duchowością, kosmosem czy religiami. Niedawno wyznała nawet, że przebywa na Ziemi od 4000 lat.

W październiku celebrytka ostrzegała Polaków przed świętem Halloween, uważając je za niepotrzebne kuszenie losu.

Zawsze wszystko, co symbolizuje krew, cierpienie, strach, tzw. śmierć – otwiera zaproszenie dla przestrzeni niskich lub bardzo niskich wibracji. Dla dziwnych lub ciężkich okoliczności lub odczuć... Nie od razu. I to zmyla ludzi, bo nie łączą zdarzeń

 – pisała na swoim instagramowym profilu.

Redakcja poleca

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Tym razem uduchowiona Górniak udostępniła na swoim InstaStory anglojęzyczne wideo, do którego dodała swoje tłumaczenie.

Czy wiesz, że narzekanie jest wychwalaniem i popularyzowaniem diabła?

– brzmi wydane przez gwiazdę ostrzeżenie.

To nie pierwszy raz, gdy Edyta Górniak wypowiada się o demonicznych siłach – w zeszłym roku oskarżyła Lady Gagę o bycie „służebnicą szatana”, która pije krew niemowląt podczas satanistycznych rytuałów.

Wygląda na to, że diwa przejęła się opinią głoszącą, że Polacy to naród uwielbiający narzekać i w trosce o dusze Internautów podzieliła się uzdrawiającymi częstotliwościami fal dźwiękowych, które mają pomóc ciału i umysłowi.

Screen Instagram/edytagorniak
fot.

A Wam zdarza się czasem narzekać, czy jesteście przeciwni kultowi diabła?

Screen Instagram/edytagorniak
fot.
Urodziny Edyty Górniak
19 Zobacz galerię
fot. EXCLUSIVE/RADIOZET.PL