Obserwuj w Google News

Festiwal w Opolu: Olga Bończyk zatrzymana pod amfiteatrem. Interweniowała ochrona

2 min. czytania
20.06.2022 08:35

Olga Bończyk była jedną z gwiazd festiwalu w Opolu 2022. Niestety w trakcie imprezy miało miejsce przykre zdarzenie. Artystka chciała wejść do amfiteatru, ale nieoczekiwanie została powstrzymana przez ochronę. Wiemy, co się stało. 

Olga Bończyk
fot. Lukasz Kalinowski/East News

59. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu już za nami. Impreza organizowana przez Telewizję Polską jak zwykle przyciągnęła przed telewizory tysiące widzów, których ze sceny bawił szereg muzycznych gwiazd młodego i starszego pokolenia. Festiwal zakończył się w niedzielę koncertem "To już lato!", w czasie którego zaprezentowano największe letnie przeboje opolskie. Wśród wykonawców pojawiła się Olga Bończyk

Aktorka regularnie przyjeżdża na festiwal w Opolu. Na deskach amfiteatru pierwszy raz pojawiła się w 1999 roku w konkursie Debiuty. Później, w 2013 roku, wzięła udział w koncercie SuperPremiery, śpiewając piosenkę "Nie zatrzymuj się" promującą jej płytę "Piąta rano". W tym roku weterankę opolskiej sceny czekała jednak niemiła niespodzianka. Okazało się, że mimo iż była jedną z gwiazd imprezy, nie mogła wejść na teren amfiteatru. 

Redakcja poleca

Festiwal w Opolu 2022: Olga Bończyk zatrzymana przez ochronę 

Będąc w Opolu Bończyk jak zwykle wybrała się na koncerty swoich ulubionych artystów. W sobotę okazało się, że aktorka nie może wejść na widownię. Tuż przed wejściem powstrzymali ją pracownicy ochrony. Jak pisze "Fakt", powodem był brak przepustki na drugi dzień festiwalu. Bończyk miała wystąpić w niedzielę i tylko na ten dzień przewidziano dla niej wstęp. Zasłużona dla opolskiej sceny gwiazda nie kryła zaskoczenia. 

Olga Bończyk z goryczą mówiła, że tyle lat przyjeżdża do Opola i nigdy nie było problemu z tym, żeby kolegów zobaczyć na scenie, a w tym roku taka niespodzianka! - czytamy w "Fakcie". 

Sytuacja miała się jednak szybko rozwiązać.

Na szczęście, po telefonicznej interwencji ktoś z organizatorów wyszedł do aktorki i artystka mogła już wejść na teren opolskiego amfiteatru. Odprowadzana czujnie przez jedną z pracownic ochrony - podaje tabloid. 

EN_01528455_0134
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER/EAST NEWS
EN_01528455_0004
fot. Lukasz Kalinowski/East News
EN_01528360_0102
fot. Lukasz Kalinowski/East News