Obserwuj w Google News

Modowa wpadka Haliny Mlynkovej na festiwalu w Opolu: "Co ona na siebie założyła" [FOTO]

2 min. czytania
18.06.2022 16:38

Halina Mlynkova jest jedną z gwiazd tegorocznego festiwalu w Opolu. Piosenkarka wzięła udział w koncercie "Folkowe Opole". Gwiazda wybrała na tę okazję dość osobliwą kreację, która nie przypadła do gustu jej fanom. "Co ona na siebie założyła"? - grzmieli.

Halina Mlynkova
fot. Tadeusz Wypych/ Reporter/ East News

Trwa 59. Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Halina Mlynkova była gwiazdą, która wzięła udział w koncercie "Folkowe Opole". Gwiazda na opolskiej scenie wykonała dobrze znane widzom hity Brathanków, takie jak m.in. "Czerwone korale" "W kinie, w Lublinie - kochaj mnie oraz"Gdzie ten, który powie mi". Gwiazda na folkowy koncert wybrała dość osobliwą kreację.

Zobacz też:  Halina Mlynkova po 18 latach zdradziła, dlaczego odeszła z Brathanków. "Uważała się za boga zespołu"

Modowa wpadka Haliny Mlynkovej na festiwalu w Opolu: "Co ona na siebie założyła" [FOTO]

Halina Mlynkova na opolskiej scenie zaprezentowała się w białej koszuli z dużych rozmiarów żabotem, kamizelką z wielkim kołnierzem i rozkloszowaną spódnicę do połowy łydki. Niewykluczone, że stylizacja był nawiązaniem do tematu koncertu, lecz nie spodobała się fanom. Ci dość krytycznie podeszli do stroju scenicznego Mlynkovej.

"W co cię ubrali? Taka piękna kobieta, a w tej stylizacji, to jak te protest spod sejmu kobiet, szkoda, pamiętam koncerty wcześniej, ale widocznie taka moda; "KoszmarCo ona na siebie założyła?!; "Masakra; Właśnie zerknąłem na Opole live i wszystko super, poza prowadzącymi, ale zastanawiam się, do czego miał nawiązywać ten kaptur/kołnierz; "wczorajszy kostium - w mojej ocenie - nietrafiony. Co Panią kierowało, żeby tak się ubrać?" - komentowali wielbiciele 44-letniej piosenkarki w mediach społecznościowych. A wam jak się podoba oryginalna stylizacja Haliny Mlynkovej?

Halina Mlynkova
fot. Łukasz Kalinowski/ East News
Te gwiazdy mogą pochwalić się gromadką dzieci
8 Zobacz galerię
fot. Instagram.com/ Izabella Łukomska-Pyżalska/ Katarzyna Bosacka/ Małgorzata Ostrowska- Królikowska